Olympus Stylus 1040 Crystal – kamera ar Swarovski kristāliem

Olympus prezentējuši fotokameru Stylus 1040 Crystal, kas izrotāta ar šobrīd tik ļoti populārajiem Swarovski kristāliem (uz kameras priekšējās virsmas būs 98 kristāli) un būs pieejama limitētā daudzumā. Tā, kā jau stila priekšmets, būs aprīkota ar daudzām modernām automātiskajām un attēla kvalitātes uzlabošanas iespējām.

16,5 milimetrus biezā Stylus 1040 Crystal bāzēta uz nesen prezentētās mju1040 kameras. un tā aprīkota ar 2,7 collu LCD ekrānu. Kamerai ir 10 megapikseļu attēla sensors, savukārt optika (ar digitālo attēla stabilizatoru) nodrošina trīskāršu tālummaiņu – 18-114mm. Ir iespējams arī ierakstīt video ar skaņu (VGA izšķirtspēja, 30 kadri sekundē). Kā apgalvo Olympus, ar šīm iespējām būs gana, lai stilīgo kameru ņemtu līdzi kā uz modes šovu, tā arī ekskursijā. Stylus 1040 Crystal savietojama ar xD un microSD atmiņas kartēm.

[img]/images/upload/Oly_mju1040-Crystal_Still.jpg[/img]
Ikkatra amatieru kamera šodien lepojas ar savām automātiskajām funkcijām. Stylus 1040 Crystal tādas ir vairākas – inteliģentais automātiskais režīms, sejas atpazīšanas tehnoloģija (atpazīst līdz par 16 cilvēkiem vienlaikus), ēnu uzlabošana, vairāki režīmi (sports, ainava u.tml.) un daudzas citas iespējas.

[img]/images/upload/Oly_mju1040-Crystal_People.jpg[/img]
Stilīgi melnā kamera ar 98 Swarovski kristāliem pieejama jau no šī mēneša un tās aptuvenā cena – 175 mārciņas.

Foto: DPReview.Com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us