Olympus prezentē nākamo hītu – E-520 spoguļkameru

Visā pasaulē amatieru klases spoguļkameru spīdeklis (līdzās Canon produktiem) ir Olympus E-510, kas, par spīti saviem attēla „trokšņu” un citiem trūkumiem, ir pieprasīts – tā attēla stabilizators ir jau iebūvēts pašā fotoaparātā. Bez stabilizatora foto lēcu ēra turpināsies, jo kompānija nupat kā prezentējusi jaunāko modeli – E-520.

Paši Olympus uzmanību vērš uz to, ka E-520 ir nevis revolūcija E sērijā, bet gan tās turpinājums. Jūnijā veikalos nonākošais produkts sevī apvieno profesionāļu iespējas un augstu attēla kvalitāti par pieejamu cenu. Jaunā kamera, tā pat kā iepriekšējā, kas vinnējusi prestižo EISA balvu, aprīkota ar attēla stabilizatoru jau pašā kameras korpusā, kas ievērojami samazina turpmākos izdevumus objektīvu jomā. Tieši IS esamība kamerā ir viens no lielākajiem ierīces trumpjiem.

[img]/images/upload/E520_front.jpg[/img]
Papildus tam nākušas klāt vairākas modernas iespējas, piemēram, sejas atpazīšanas tehnoloģija vai Live View iespēja, kas ļauj kadrēt attēlu arī ar 2,7 collu ekrāna palīdzību. Olympus E-520 aprīkots ar 10 megapikseļu sensoru, kuru attīra Live MOS sensora ultraskaņas putekļu filtrs. Uzlabota arī automātiskā fokusēšanās. Par spīti plašajām iespējām, ražotājs uzskata, ka kameru ir tik pat ērti un vienkārši lietot, kā tās priekšgājējus – kopumā kamerā pieejami 32 dažādi fotografēšanas režīmi, ko iespējams pārvaldīt 10 dažādās valodās (iespējams lejupielādēt arī vairāk). Kameras cena bez objektīviem būs 480 Sterliņu mārciņas, kas ir apmēram tik pat lati.

[img]/images/upload/E520_topdown.jpg[/img]
[img]/images/upload/E520_rear.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us