Olympus laiž klajā amatieru spoguļkameru E-30

Olympus prezentējuši jaunu digitālo spoguļkameru E-30, kas pārstāv amatieru klasi. Kamera aprīkota ar 12,3 megapikseļu Live MOS sensoru, ar kura palīdzību radītos attēlus var apskatīt 2,7 collu grozāmajā ekrānā. E-30 ir Live View, attēla stabilizācija, iespēja uzņemt 5 kadrus sekundē un daudzas citas iespējas.

Kā jau tas ierasts, Olympus kamerām, E-30 ir korpusā iebūvēts attēla stabilizators, kas būtiski pazemina objektīvu cenu (bez stabilizatora optika ir lētāka). Tāpat kamerai ir ultraskaņas sensora tīrītājs, kas palīdz ierīces matricu visu laiku uzturēt tīru. Olympus šajā spoguļkamerā iekļāvuši šobrīd aktuālo sejas atpazīšanas funkciju, kas palīdz attēla kvalitātes uzlabošanā, pielāgojot ekspozīciju un citus parametrus. Interesanti, ka lietotājam iespējams izvēlēties deviņus dažādus attēla formātus: 16:9, 3:2, 7:5, 4:3, 5:4, 6:5, 7:6, 7:5 un 6:6.

[img]/images/upload/E-30-cut.jpg[/img]
Viena no interesantākajām jaunās kameras iespējām ir „Art Filters”, kas mākslīgi izmaina kameras uzņemto attēlu un ir īpaši piemērots fotogrāfiem-amatieriem. Tā piemēram, PopArt padara spilgtākas un dzīvākas krāsas, savukārt SoftFocus attēlu padara tēlaināku un ar citādāku atmosfēru. Kopumā Olympus jaunajai kamerai ir 6 dažādi Art filtri.

[img]/images/upload/E-30-back.jpg[/img]
Kamera veikalos nonāks nākamā gada janvāra vidū un tās cena pagaidām netiek izpausta.

Foto: DPReview.com

[url=http://www.dpreview.com/news/0811/08110502oly_e_30.asp#specs]Pilna kameras specifikācija[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us