Oktobrī veikalos nonāks divi jauni Nokia tālruņi

Rudens ieskaņās somu telekomunikāciju gigants izlēmis papildināt savu N sērijas tālruņu portfolio. Kompānija prezentējusi divus jaunus N sērijas mobilos viedtelefonus – N79 un N85. Abi tālruņi paredzēti aktīvai lietošanai kā biznesa, tā arī izklaides vidē, jo līdzās dažādām darba organizēšanas iespējām atrodamas arī N-Gage spēles un multimediju atskaņotājs.

Nokia N79 ražotāja definīcijā saucams par multimediju datoru – tajā ir integrēta navigācijas sistēma, HSDPA un WiFi datu pārraide, savukārt fotokamera aprīkota ar Carl Zeiss optiku un tai ir piecu megapikseļu izšķirtspēja. N79 ir Xpress-on vāciņi, kas ļauj lietotājam tos nomainīt pēc savas patikas; standartā pieejamas piecas krāsas – gaiši zila, espresso brūna, olīvju zaļa, koraļļu sarkana un balta. Tālruņa komplektācijā dod līdzi trīs no šīm krāsām. Telefonam pievienota 4 GB microSD atmiņas karte un komplekta kopējā cena ir 350 eiro pirms nodokļu nomaksas.

[img]/images/upload/nokia-n79.jpg[/img]
[img]/images/upload/nokia-n85.jpg[/img]
Nokia N85 iespējas arī vairāk pielīdzināmas plaukstdatoram, nevis telefonam; tam ir 2,6 collu OLED ekrāns, kas taupa akumulatora rezerves. Iespēju ziņā ierīce ir samērā līdzīga modelim N79 – tai ir integrēts FM radio un MP3 atskaņotājs ar 3,5mm stereo izeju, 10 N-Gage spēles, 5 megapikseļu kamera, HSDPA un Wi-Fi datu pārraide. Galvenā atšķirība vērojama dizainā (līdzīgi kā N95, tālruņa ekrāna daļa slidināma uz augšu un leju) un jaunā tipa ekrānā. Komplektācijā iekļauta 8 GB microSD atmiņas karte; tālruņa cena – 450 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us