Oktobrī pārdošanā nonāks viedtālruņi ar Windows Mobile 6.5 OS

Microsoft ziņo, ka oktobrī pārdošanā nonāks jauni viedtālruņi, kas bāzēti uz jaunās Windows Mobile 6.5 platformas. Windows Mobile 6.5 tika prezentēta šī gada Mobile World Congress šova ietvaros Barselonā. Microsoft stāsta, ka vairāki partneri sākot ar šī gada 6.oktobri piedāvās jaunus viedtālruņus, kuros atrodama jaunā operētājsistēma.

Eiropā šādus tālruņus piedāvās tādi mobilo pakalpojumu sniedzēji, kā Orange, Vodafone un Deutsche Telekom, savukārt Ziemeļamerikā – AT&T, Bell Mobility, Sprint, Telus un Verizon Wireless. Par tālruņu ražošanu atbildīgi HTC, Acer, LG, Samsung un Sony Ericsson.

Windows Mobile 6.5 piedāvā lietotājiem uzlabotu, draudzīgāku interfeisu, uzlabotas pārlūkošanas iespējas, kā arī pieeju jauniem servisiem – piemēram, Windows Marketplace for Mobile, kurā iespējams iegādāties dažādas programmas. Tāpat lietotājiem tiek piedāvāta piekļuve My Phone pakalpojumam, kas ļauj sinhronizēt tālruņa datus ar tīmekļa vietni, kur tiem var piekļūt, izmantojot Windows Live ID.

[img]/images/upload/20090902135332.jpg[/img]
Outlook Mobile piedāvās saskaņotu e-pasta lietošanu gan tālrunī, gan datorā, gan izmantojot tīmekļa pārlūku, savukārt Office Mobile ļauj lietotājiem tālrunī atvērt un rediģēt Word, Excel un PowerPoint dokumentus.

Lai gan Microsoft veidotā operētājsistēma ir zaudējusi savu „mirdzumu”, salīdzinājumā ar jaunpienācējiem Apple iPhone un Google Android, uzņēmums cīnās, lai uzsvērtu Windows Mobile piemērotību cilvēkiem, kas jau lietot Windows PC.

Avots – [url=http://www.v3.co.uk/v3/news/2248714/windows-mobile-handsets-coming]V3[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us