Oktobrī Euroshop.lv apmeklē teju ceturtdaļmiljons reižu

Viens no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem [url=http://www.euroshop.lv]Euroshop.lv[/url] publiskojis sava e-veikala apmeklējuma statistiku par oktobri.

Patērētāji interneta vietni Euroshop.lv oktobrī apmeklējuši vairāk nekā 237 tūkstošus reižu, vienā apmeklējumā apskatot vidēji 9,92 vietnes lappuses. Neskaitot sākumlapu, visvairāk tie pētīta Nokia tālruņu lapa, tai seko plazmas un LCD televizoru sekcija, savukārt apmeklējumu TOP 3 noslēdz klēpjdatoru sadaļa.

Lielākā daļa apmeklētāju – 67,34 procenti – Euroshop.lv apmeklē ne pirmo reizi, taču atlikušie 32,66% ir jaunie apmeklētāji. Preču pasūtītāju loks aptver visu valsti, taču oktobrī visvairāk klienti bijuši attiecīgi no Rīgas, Liepājas, Valmeras, Daugavpils, Kuldīgas un Jēkabils.

[img]/images/upload/EU_Top_lapas.jpg[/img]
54,73% klientu Euroshop.lv apmeklē caur Internet Explorer pārlūku, savukārt otrs populārākais pārlūks ir Firefox – 35,87%. Trešajā un ceturtajā vietā attiecīgi ierindojas Opera ar Safari ar 7,24 un 1,1 procentu.

Pārliecinošs vairākums – 97,85% – interneta veikalā iegriežas ar Windows operētājsistēmu. Otrajā vietā ir Apple OS X ar 1,18% un trešajā (0,6%) – Linux. Interesanti, ka 0,08% apmeklētāju Euroshop.lv pārlūko ar iPhone vai Symbian OS tālruni.

1024×760 punktu izšķirtspēju savos monitoros izmanto 33,68%, 1280×1024% – 25,61%, savukārt klēpjdatoros izmantoto 1280×800 punktu izšķirtspēju lieto 17,56% apmeklētāju.

Interneta veikals Euroshop.lv nemitīgi attīstās un piedāvā aizvien jaunas akcijas saviem klientiem. Turpmāk pastāvīgajiem klientiem būs iespējams saņemt ievērojamas atlaides par preču piegādi. Otrais pirkums – 25% atlaide (Bronzas klienta statuss), trešais pirkums – 50% atlaide (Sudraba klienta statuss), ceturtais un nākamais pirkums – 75% atlaide piegādes maksai (un Zelta klienta statuss). Atlaidi piemēro tekošā gada laikā veiktajiem pirkumiem, kuri tiek pasūtīti no viena pircēja konta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us