Oficiāli prezentēts Samsung i900 Omnia tālrunis ar skārienjutīgo ekrānu

Samsung oficiāli prezentējuši jaunu mobilo tālruni i900 Omnia, par kuru neoficiāli zināja jau sen. Tehniski bagātais tālrunis veidots šobrīd jau neskaitāmos tālruņos pielietotajā, taču modīgajā dizainā ar pāris taustiņiem un lielu skārienjutīgo ekrānu, tādējādi to var nostādīt vienā plauktā ar tādiem spēlētājiem kā HTC Touch Diamond vai LG Prada.

Samsung i900 Omnia balstīts uz Windows Mobile 6.1 Pro operētājsistēmu, un tas pirmo reizi būs apskatāms CummunicAsia izstādē no 17. līdz 20. jūnijam. Četras GSM zonas atbalstošais Samsung saprot arī EDGE un Wifi tīklu, kā arī 7,2 Mbps HSDPA. Tam ir iebūvēts akselerometrs un globālās pozicionēšanas sistēma. Lai efektīvi darbotos ar visām tālruņa iespējām, tam ir 3,2 collu liels WideQVGA (240×400) ekrāns.

[img]/images/upload/i900_1.jpg[/img]
Izklaides jomā Samsung aizvien vairāk cenšas pierādīt sevi kā līderi – 12,5 milimetrus biezajā Omnia „iespiests” arī FM radio ar RDS funkciju, mūzikas atskaņotājs ar 8 vai 16 GB ietilpību un Bluetooth raidītājs ar A2DP protokolu (stereo skaņas pārraide). No pulēta metāla veidotais korpuss sevī slēpj arī fotokameru ar 5 megapikseļu CMOS sensoru un šobrīd aktuālo „smaida noteikšanu”, pēc kuras tiek pielāgots baltās krāsas balanss.

[img]/images/upload/i900_2.jpg[/img]
Tiek ziņots, ka šis Samsung produkts Āzijā būs pieejams jau pēc minētās izstādes, taču eiropieši savu verdiktu par tālruņa augušo vai varbūt stagnējošo funkcionalitāti salīdzinājumā ar iepriekšējām kompānijas sakaru ierīcēm varēs teikt tikai kaut kad jūlijā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us