Oficiāli pieejama Windows 7 testa versija

Microsoft oficiāli prezentējuši Windows 7 testa versiju, kuru internetā bija iespējams lejupielādēt jau divas nedēļas pirms 8.janvāra prezentācijas. Pirmajās dienās kompānijas serveru noslodze bijusi tik liela, ka vairums gribētāju nemaz nav tikuši pie savas nākamās operētājsistēmas kopijas.

Kamēr vizuālā ziņā Windows 7 līdzinās šobrīd aktuālajai Windows Vista, Microsoft centušies fokusēties uz tīrāku, vairāk intuitīvu un acīm patīkamāku interfeisu. Tāpat lielas uzslavas no testētājiem nāk par operētājsistēmas atmiņas izmantojumu un palaišanu uz vecākas paaudzes datoriem.

[img]/images/upload/win7ballmer2.jpg[/img]
Lejupielādējamā Beta versija ar oficiālo Microsoft aktivizācijas kodu būs derīga līdz 2009.gada 1.augustam (internetā klejojošā versija bez aktivizācijas koda darbojas vien 31 dienu).

Interesanti, ka līdz 10.janvāra pēcpusdienai Windows 7 mājas lapā bija lasāms paziņojums par fenomenālu interesi, kas radījusi kompānijas serveru pārslodzes. Microsoft nācās atjaunināt savu serveru sistēmu, lai apmierinātu visus potenciālos gribētājus.

[img]/images/upload/win7ballmer.jpg[/img]
Operētājsistēmu iespējams lejupielādēt no [url=http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-download.aspx]Microsoft Windows 7 mājas lapas[/url]

Attēli: DailyTech.Com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us