OCZ tirgū laidīs klēpjdatoru sagataves

Tā saucamie Barebone klēpjdatori, kas sastāv no mātesplates un pāris svarīgākajām komponentēm, visai bieži tiek izmantoti dažādu salonu vajadzībām sistēmu komplektēšanā. Populārais datoru atmiņu ražotājs OCZ Technology Group nolēmis iesaistīties biznesā, piedāvājot savu „dari pats” komplektu.

Mūsdienās galddatoru salikt prot jau katrs otrais pusaudzis, taču klēpjdatoru salikšanā ne visi ir eksperti. OCZ nolēmuši šo tradīciju lauzt, piedāvājot gala lietotājam draudzīgu Barebone versiju. Tas ļaus ne tikai samazināt ierīces izmaksas, bet arī izprast datora būtību un pielāgot sistēmu tieši savām vajadzībām. Kā atzīst OCZ, lielākā problēma būs veikalu plauktos atrast pareizos komponentus, kas paredzēti klēpjdatoriem.

[img]/images/upload/OCZ_diy_1.jpg[/img]
Pirmais OCZ DIY (Do-It-Yourself) klēpjdators būs ar 15,4 collu ekrānu, un uz tā Intel PM965 mikroshēmojuma plates varēs atrast Geforce 8600M GT video adapteri (512 MB GDDR2 atmiņa), būs arī CD/DVD lasītājs. Visu pārējo – atmiņas apjomu, procesora tipu un jaudu, cieto disku u.c. būs iespējams izvēlēties pašam lietotājam. Datora komplektācijā iekļautas uzskatāmas pamācības, dažādi skaidrojumi un pieejams pat bezmaksas tehniskā atbalsta dienests.

[img]/images/upload/OCZ_diy_23.jpg[/img]
Lai arī šādai sistēmai nenoliedzami ir daudzi plusi, ir arī mīnusi – šādam klēpjdatoram nav iespējams uzlabot video adapteri (tiek solīts piedāvāt sagataves ar jaudīgākām videokartēm), standarta komplektācijā ievietots tikai DVD dzinis, kā arī pagaidām netiek piedāvāti datori ar augstas izšķirtspējas monitoriem. Pagaidām gan vēl nav skaidra datoru cena, bet zināms, ka šī gada laikā esošajam DIY piepulcēsies vēl vairāki varianti.

[img]/images/upload/OCZ_diy_4.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us