OCZ piedāvā tastatūru ar pielāgojamiem OLED taustiņiem

OLED varētu būt televizoru un monitoru nākotne, taču pagaidām tās tiek izmantotas mazākos formātos. Plānais OLED displeja izmērs ļauj to novietot uz katra tastatūras taustiņa, kā tas ir Optimus Maximus tastatūrai – katram no 103 taustiņiem bija OLED displejs, taču arī cena ir attiecīgi augsta – 1500 ASV dolāru. Tagad OCZ piedāvā tastatūru ar 9 OLED taustiņiem pielāgojamām ikonām.

OCZ Technology pēdējo sešu mēnešu laikā ir iepazīstinājis ar vairākām jaunām precēm un ir iesoļojis arī „dārgā gala” tastatūru tirgū, kurā pašlaik dominē Logitech ar savām G sērijas spēļu cienītāju tastatūrām.

[img]/images/upload/20090625104405.jpg[/img]
Tagad OCZ laiduši klajā Sabre tastatūru – tai ir 9 OLED karstie taustiņi, kuri var pārvērst jebkuru attēlu vai tekstu ikonā. Ar Sabre tastatūru pircējs iegūst arī speciālu programmu, ar kuras palīdzību katram taustiņam var pievienot vairākas komandu rindas. Lietojot dažādas programmas, šīs komandu rindas pārslēdzas. Tastatūrai ir 128MB flash atmiņa, lai varētu uzglabāt nepieciešamo informāciju.

Parastajiem taustiņiem ir aizmugurapgaismojums dzintara krāsā, savukārt tastatūras sānos ir zils LED apgaismojums. OCZ Sabre cena pirms aplikšanas ar nodokļiem ir 199 ASV dolāri un pārdošanā tai vajadzētu nonākt jau nākamnedēļ.

[img]/images/upload/20090625104424.jpg[/img]

[url=http://www.ocztechnology.com/aboutocz/press/2009/344]OCZ[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us