OCZ piedāvā jaunus SSD no Solid 2 sērijas

OCZ ir laiduši klajā jaunu SATA SDD, pievienojot vēl vienu jaunumu jau tā iespaidīgajam uzņēmuma SSD piedāvājumam. „Lai gan SSD piedāvā labāku veiktspēju, to cena ir šķērslis daudziem patērētājiem,” skaidro OCZ produktu izstrādes viceprezidents. „Mūsu mērķis vienmēr ir bijis veidot kvalitatīvus SSD tā, lai tie būtu pieejami pēc iespējas plašākam pircēju lokam.”

OCZ Solid 2 Series SSD būs pieejami ar 64GB un 128GB ietilpību. Tie ir paredzēti klēpjdatoru īpašniekiem, kā arī ikvienam, kas veido RAID kārtojumu mājas vai darba tīklam. OCZ Solid 2 Series piedāvā 125MB/s lasīšanas un 100MB/s rakstīšanas ātrumu.

[img]/images/upload/20090813112503.jpg[/img]
Uzglabāšanas iekārtu ražotāji ir pārpludinājuši SSD tirgu ar jaunām precēm, jo ir sapratuši – pat salīdzinoši augstā SSD cena netraucēs patērētājiem ar laiku pāriet uz šo ātrāko un uzticamāko tehnoloģiju. Tādi uzņēmumi, kā OCZ, Kingston, Corsair, Super Talent, Western Digital, Seagate, Samsung un Intel iegulda milzīgas summas jaunajā tehnoloģijā, kas piedāvā zemāku enerģijas patēriņu un lielāku ātrumu.

Lai gan paziņojumā par jauno SSD slavināta tā pievilcīgā cena, nekāds precīzs skaitlis nav nosaukts, tādēļ jāgaida kāda sīkāka informācija no OCZ puses.

[url=http://www.ocztechnology.com/aboutocz/press/2009/348]OCZ[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us