OCZ oficiāli prezentē savu tastatūru spēļu entuziastiem

Reiz jau [url=http://datuve/raksts/1848/OCZ_Computex_izstade_prezente_savus_jaunumus]ziņojām[/url] par OCZ plāniem piedāvāt datoru lietotājiem piemērotas spēļu vadības ierīces. Nu kompānija, kas plašāk pazīstama ar dažādu tipu atmiņu ražošanu, oficiāli prezentējusi Alchemy zīmola tastatūru Elixir.

„OCZ Alchemy līnija ir veidota, lai „geimeriem” sniegtu kvalitatīvus spēlēšanas risinājumus ar labu veiktspēju par saprātīgu cenu. Tas, ka datospēlētāju vairums nav bagāti, nenozīmē, ka viņiem nevar ļaut baudīt augstas raudzes ekipējumu. Mūsu pirmais Alchemy risinājums ir Elixir tastatūra, kas izstrādāta ļoti ergonomiski un ļauj pielāgoties spēlei ar programmējamiem taustiņiem,” skaidro Eudžīns Čangs (Eugene Chang), OCZ produktu menedžeris.

[img]/images/upload/ocz-elixir-1.jpg[/img]
Un kā nu ne – par nieka 30 ASV dolāriem OCZ piedāvātajā tastatūrā atrodami 8 Windows Media Player kontroles taustiņi, 10 programmējamie papildu taustiņi spēlēm (zilā krāsā) un 7 dažādu interneta saīsņu taustiņi (kopēšanai, grāmatzīmēm u.tml.). Pie tam, visas šīs podziņas uz ierīces ir pārklātas ar gumijotu slāni, tādējādi mazinot slīdēšanas iespējamību.

[img]/images/upload/ocz-elixir-2.jpg[/img]
Kompānija jau apstiprinājusi, ka šī ir tikai viena no neskaitāmajām plānotajām datorspēlēm piemērotajām tastatūrām. OCZ plānos ietilpts piedāvāt arī peles un citus spēļu aksesuārus (visticamāk – skaņas sistēmas un vadības pultis).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us