OCZ Computex izstādē prezentē savus jaunumus

Computex 2008 izstādē jau pirmajā dienā savu „pulvera mucu” aizdedzinājis arī augstas veiktspējas operatīvo atmiņu ražotājs OCZ – kompānijas stendā prezentēta jauna DDR3 tipa operatīvā atmiņa, zibatmiņas, kā arī ražotājam neierastāki produkti, piemēram datorspēļu vadībai piemērotas ievades ierīces.

DDR3 Flex sēriju pārstāvošā Flex II PC3-17000 pagaidām ir visai miglā tīta operatīvā atmiņa, jo OCZ nav izpauduši teju nevienu parametru, izņemot ātrumu – 2133+ MHz. Papildus tam zināms, ka produkta atvēsināšanai skarbos apstākļos (virstaktēšanas laikā) piemērota ūdens dzesēšanas sistēma.

[img]/images/upload/oczflex2.jpg[/img]
Jau tā pārpildītajā zibatmiņu tirgū kompānija centīsies iespraukties ar Spyder un Diesel nosaukumiem – mazām atmiņas ierīcēm, kuru kapacitāte būs 8 un 16 gigabaiti.

[img]/images/upload/oczminikart.jpg[/img]

OCZ Spyder līdzinieks – Mini KART

Kā interesantākais jaunums no OCZ nācis „geimera” ekipējums – tastatūra un pele ar tās paliktni. Kompānijas prezentētā datorspēļu pele nosaukta par Dominatrix, un tā ir aprīkota ar vadu, gluži tā pat kā tastatūra Alchemy Elixir un Alchemy Elixir II, no kurām pirmā izskatās pārsteidzoši līdzīga Razer ražotajai Tarantula, savukārt otrā – Logitech plānajiem ražojumiem. Kā ierasts, šādas perifērijas ierīces ir ar ātrāku reakcijas laiku un paredzētas daudz ilgstošākai un skarbākai lietošanai; OCZ gan vēl izvairījušies nosaukt produktu specifikāciju un iespējamo cenu.

[img]/images/upload/oczgaming.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us