Nvidia ziņo par bojātām mobilajām videokartēm, kas var pārkarst

Arī lielākajiem gadās kļūdīties. Nvidia atzinuši, ka daži no viņu izstrādātajiem klēpjdatoru (mobilajiem) videokaršu procesoriem ir izstrādāti neveiksmīgi un „lūzt vairāk nekā tas būtu pieļaujams”. Kompānija ziņo, ka šī kļūda viņiem varētu izmaksāt 150 līdz 200 miljonus (garantijas, remonti, preču atgriešana un apmaiņa).

Ar „lūšanu” Nvidia definējuši vienu no ierastākajām, un tajā pat laikā bīstamākajām pēdējā laika IT problēmām – pārkaršanu; tā varētu būt radusies neveiksmīgas izstrādes un salikšanas dēļ. Ražotājs atzīst, ka bojāto procesoru partija ir visai iespaidīga, taču netiek izpausts kuriem ražotājiem tikuši piegādāti attiecīgie procesori. Tā pat Nvidia nav izpauduši informāciju par videokartēm, kurām būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība. Vairāki neoficiāli avoti vēsta, ka neveiksmīgās videokartes ir no iepriekšējās – 8M – paaudzes klāsta.

[img]/images/upload/GeForce_8600M_GT_3.jpg[/img]
„Mēs uzstājam pilnā mērā atbalstīt patērētājus, remontējot un aizstājot bojātos produktus,” sacīts Nvidia paziņojumā, kas vismaz daļēji varētu mierināt patērētājus. Tā pat kompānija jau izlaidusi jaunu dzini, kas vismaz daļēji labos šo pieļauto kļūdu – tas ieslēgs ventilatorus uzreiz pēc datora startēšanas, tādējādi izvairoties no sistēmas nobrukšanas (sistēmu gan būs daudzkārt skaļāka un traucējošāka). Visi attiecīgie dziņi jau esot nosūtīti klēpjdatoru ražotājiem, kas caur saviem automātiskajiem atjauninājumiem tos piedāvās lietotājiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us