Nvidia nāk klajā ar GeForce 3D Vision spēļu cienītājiem

Viens no CES izstādē izrādītājiem Nvidia jaunumiem – 3D Vision brilles, kas paredzētas tādu 3D efektu baudīšanai mājas apstākļos, kas līdzvērtīgi un pat labāki par IMAX kino sniegtajiem. Šīs brilles gan paredzētas spēļu cienītājiem.

Briļļu mazumtirdzniecības cena būs 199 dolāri. Kad brilles nonāks pārdošanā, ar to palīdzību būs iespējams izbaudīt vairāk nekā 300 spēļu piedāvātos efektus. Pateicoties Nvidia un spēļu ražotāju sadarbībai, skaits ar laiku palielināsies.

Lai izbaudītu 3D Vision piedāvātos labumus, nepietiks gan tikai ar pašām brillēm. Nepieciešams būs arī monitors ar 120 Hz atsvaidzes intensitāti (piemēram, Samsung 2233RZ) un Nvidia iesaka lietot 8800 GT vai labāku videokarti. Lietotājam vajadzēs ieinstalēt draiveri, kas jau esošajiem pievienos 3D atbalstu.

[img]/images/upload/1s.jpg[/img]
Brilles savienojas ar datoru ar infrasarkano staru saites palīdzību, attālumā līdz 6 metriem. Atsvaidzes intensitāte tiks sadalīta uz pusēm (60 Hz katrai acij). Lai gan šāda veida brilles nav jaunums, Nvidia piedāvā dažus jaukus uzlabojumus, piemēram, pilnībā uzlādētas brilles darbosies apmēram 40 stundas. Brilles iespējams uzlādēt ar mini USB savienojumu.

Dažas spēles, piemēram, Left For Dead, piedāvā tā sauktos „dziļuma efektus” (depth effects), savukārt citas, piemēram, WoW: Wrath of the Lich King piedāvā izbaudīt „ārpus ekrāna” jeb [i]out of the screen[/i] efektus. Brilles sver 50 gramus un der gandrīz uz visām parastajām brillēm.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us