nVidia: Informācija par Fermi veiktspēju spēlēs vēl tikai sekos

Par spīti baumām par to, ka nVidia koncentrējas uz potenciāli ienesīgo augstas veiktspējas skaitļošanas ([url=http://en.wikipedia.org/wiki/High-performance_computing]HPC[/url]) industriju spēļu industrijas vietā, kompānijas runasvīrs Bryan Del Rizzo apgalvo, ka tās ir nepamatotas un pat smieklīgas.

„Spēļu industrija joprojām ir mūsu iztikas avots. Taču, kompānijai augot, ir vēl citas iespējas, ko mēs varam izpētīt, piemēram, HPC sektors,” paskaidroja Del Rizzo.

Iemesls, kāpēc visa informācija par Fermi tiktāl norāda uz fokusēšanos uz skaitļošanas apstrādi spēļu vietā, visticamāk, ir tāpēc, ka abi pasākumi, kas ir ziņojuši par Fermi – [url=http://www.nvidia.com/object/gpu_technology_conference.html]GTC[/url] un [url=http://sc09.supercomputing.org/]SC 2009[/url] –, ir orientēti tieši uz skaitļošanas operācijām, nevis spēlēm. Del Rizzo neatlaidīgi apgalvo, ka nVidia joprojām nav atklājusi ievērojamu daudzumu informācijas par Fermi potenciālu spēlēs.

„Redziet, es saprotu, ka daži cilvēki var justies nobažījušies, jo mēs neesam publicējuši detalizētu informāciju par GeForce kartēm, balstītām uz Fermi,” teica Del Rizzo, „bet es varu apliecināt, ka šī informācija drīz parādīsies. Gaidīšana tiešām būs tā vērta, it īpaši tad, kad cilvēki sapratīs, uz ko ir spējīgi produkti, kas ir balstīti uz Fermi.”

Par nelaimi nVidia, patērētāji zaudē pacietību visai ātri, tāpēc cerēsim, ka informācija tiks publiskota ātrāk. Kā pagaidām izskatās, Fermi (jeb tā galddatoru ekvivalenta – GF100) stāvoklis nav pārāk spīdošs, ciktāl tas skar spēļu industriju. Lai nu kā, GF100 vēl nav pat parādījies pie apvāršņa, taču iespējams, ka nVidia slēpj kādu trumpi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us