Nvidia GeForce 9400 GT – videokarte mājām

Beidzot arī ikdienas lietotājam! Pēc ilgiem laikiem, kas pavadīti augstākās klases videokaršu ieskāvumā, Nvidia laiduši klajā grafisko adapteri vienkāršajiem ļaudīm – tiem, kam neinteresē cik viņu kartē ir [i]shader[/i] procesori vai kādas paaudzes atmiņa ir uzstādīta uz kartes.

Ko mūsdienās mājas lietotājam vajag no videokartes? Meitai iespēju uzspēlēt The Sims, tēvam padarboties ar fotogrāfiju apstrādi un noskatīties kādu filmu, mātei – ieskatīties meiteņu diskusijās, dēlam… Dēlam jau sen kā ir savs dators ar jaudīgu videokarti, uz kura nemitīgi tiek dzenāti jaunākie „šūteri”. Taču kādu videokarti izvēlēties pirmajiem trim? Nvidia prezentētā GeForce 9400 GT varētu būt viens no optimālākajiem ceļiem ārējā grafiskā adaptera izvēlē.

[img]/images/upload/geforce_9400_gt_1.png[/img]
[img]/images/upload/geforce_9400_gt_2.png[/img]
Uz PCI-E 2.0 bāzētās kartes cena ir vien 59 ASV dolāri, taču par šo naudu pircējs savā īpašumā iegūst videokarti ar 16 aprēķinu kodoliem, DVI, VGA un S-Video izejām, DirectX 10 atbalstu un 128-bit atmiņu, kuru iespējams izvēlēties 512 vai 1024 MB apmērā (saprotams, arī 512 MB šī karte visticamāk nespēs „sagremot” pilnvērtīgi, tādēļ 1 GB pirkums nav tas, uz ko jātiecas). Pie kam, kartē iestrādāti gan HD akselerācijas risinājumi, gan fizikas rēķināšanas opcija, kas pieejama līdz ar jaunāko dziņu uzstādīšanu. Un, kas nav mazsvarīgi, šāda videokarte neprasīs jauna barošanas bloka iegādi, kā tas ir ar, piemēram GTX 280 karti no Nvidia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us