Nvidia drīzumā piedāvās 9. sērijas mobilos grafiskos procesorus

Ietekmīgais grafisko procesoru ražotājs paziņojis par 9. sērijas grafisko procesoru ienākšanu klēpjdatoru segmentā, tādējādi piedāvājot plašākas iespējas šīs mobilās ierīces izmantot datorspēļu baudīšanai un mūsdienu līmenim atbilstošu multimediju failu apstrādei un atskaņošanai.

Kompānija uzsver, ka jaunie GPU ir par apmēram 40 procentiem ātrāki nekā iepriekšējās – 8M – paaudzes grafiskie procesori, savukārt to pārsvars pār Intel ražotajiem integrētajiem procesoriem sasniedz desmit reizes. „Sākoties vasarai, GeForce 9M GPU un Hybrid SLI, apvienots ar Intel vai AMD procesoru, piedāvās jaunu izaicinājumu klēpjdatoros,” procesorus slavē Nvidia GPU sadaļas vecākais viceprezidents Džefs Fišers (Jeff Fisher). Viņš arī uzsver, ka 9M procesori ļaus baudīt grafiku, kāda vēl nav piedzīvota klēpjdatoros. Visi 9. Sērijas mobilie GPU būs aprīkoti ar PureVideo HD tehnoloģiju un tie atbalstīs DVI, HDMI 1.3, DisplayPort 1.1 un Blu-Ray Profile 2.0.

[img]/images/upload/GeForce_9600M.jpg[/img]
9. paaudzes mobilos procesorus Nvidia iedalījuši trīs kategorijās – Value, Mainstream un Performance. Value jeb iesākuma līmeņa produkti būs paredzēti ikdienas darbam un tos pārstāvēs, piemēram, GeForce 9100M G videokarte. Mainstream videokartes būs labs risinājums nedaudz prasīgākam lietotājam, kam ik pa laikam patīk ielūkoties datorspēļu pasaulē – šo lauciņu pārstāvēs GeForce 9200M GS, 9300M GS un 9400 M videokartes. Visspējīgākie produkti jaunajā līnijā būs Performance sektora videokartes GeForce 9500M G, 9600M GS un 9600M GT, kas ļaus pilnvērtīgi baudīt teju visas jaunākās datorspēles. Nav izslēgts, ka ar laiku sērijā ienāks arī citi modeļi.

Ņemot vērā to, ka šādi procesori tiek piedāvāti tikai klēpjdatoru ražotājiem un komplektētājiem, un to cena netiek izpausta, atliek vien iedomāties kāds būs datora sadārdzinājums tikko kā tās parādīsies apgrozībā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us