Noziedznieki Lielbritānijā izmanto PS2, lai no cietuma sazinātos ar saviem padotajiem

Šādu apgalvojumu ir izteikuši britu izmeklētāji. Organizētās noziedzības apkarošanas birojs SOCA (Serious Organised Crime Agency) apgalvo, ka noziedzīgo grupējumu līderi, kas atrodas cietumā, izmanto Sony Playstation 2 spēļu konsoles, lai sazinātos ar saviem brīvībā esošajiem padotajiem. Cietumu vadītāji šādu apgalvojumu noliedz.

SOCA ģenerāldirektors apgalvo: „Mēs cenšamies aktualizēt jautājumu, ka ne vienmēr komunicēšanai ar ārpasauli cietumos tiek lietoti mobilie tālruņi. Ieslodzītie izmanto arī citas tehnoloģijas – ar Playstation palīdzību viņi var uzlādēt savus mobilos tālruņus, kā arī spēlējot spēles tiešsaistē, sazināties ar saviem biedriem.” Viņš arī teicis, ka ieslodzītajiem ir piekļuve internetam.

Lielbritānijas cietumu pārvaldes preses pārstāvis šādu faktu noliedzis, paziņojot: „Ieslodzītajiem nav piekļuves bezvadu tīklam, arī konsoles lietot viņiem ir aizliegts. Šāds lēmums tika pieņemts, pamatojoties uz faktu, ka šāda veida konsoles spēj uztvert un nosūtīt radio signālus.”

Sony par šo situāciju savus komentārus nav snieguši.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/UK+Investigators+Claim+Ganglords+Used+PlayStations+to+Run+Businesses+from+Prison/article15141.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us