Nova Gaming jaunā pele – Microsoft un Logitech konkurents

Kad runājam par tā saucamajām datorspēļu pelēm, kas īpaši piemērotas izklaidei, prātā nāk Logitech G9 un līdzīgi produkti. Šajā lauciņā izlēmuši ielauzties arī mums nezināmie Francijas pastarīši Nova Gaming ar savu peli, kuras veiktspējas un cenas attiecība ir labāka par Logitech vai Microsoft piedāvājumiem.

Kā jau katrai „geimeru” pelei pienākas, Slider X 600 kustības sensors ir lāzera stars – tā jutība ir 3’200 punkti collā. Ierīces apakšdaļā tradicionālo plastikāta „skeitu” vietā atrodami nelieli keramiski spilventiņi, tādējādi nodrošinot izcilu slīdamību uz attiecīgām virsmām. Interesanti, ka peles vads pievienots nevis galā, kā tas ierasts, bet labajā sānā; USB savienojuma kontakti ir apzeltīti labākai datu pārraidīšanai.

[img]/images/upload/novagaming.png[/img]
Slider X 600 izgaismojumu iespējams mainīt piecos dažādos toņos, savukārt programmatūra ļauj izveidot 3 dažādus lietošanas profilus un katru no peles 8 programmējamajām podziņām iestatīt pēc savām vajadzībām.

Līdz ar peli būs iespējams iegādāties arī 42 x 30 cm lielu peles paliktni, kas īpaši piemērots lāzera pelēm un nodrošinās optimālus apstākļus un nekādu aizturi konkrētajai Nova Gaming pelei.

Ražotājs paredz, ka pele un tai piemērotais paliktnis apgrozībā nonāks novembrī un to cena būs attiecīgi 100 un 40 ASV dolāri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us