Nometnes uzraugi līdz nāvei piekauj jaunieti, kas cietis no interneta atkarības

Pirms pāris nedēļām sabiedrību nošokēja [url=http://www.dailytech.com/Foxconn+Pays+iPhone+Suicide+Victims+Family+52000/article15810.htm]ziņa[/url] par kādu Foxconn darbinieku, kas izdarīja pašnāvību, jo darba devējs bija sarīkojis šim darbiniekam uzbrukumu par to, ka viņš bija pazaudējis jaunu iPhone prototipu. Tagad publikas ausis sasnieguši citi jaunumi par brutalitāti Ķīnā.

16 gadu vecā Denga Senšana ([i]Deng Senshan[/i]) dzīve pārtrūka daudz par ātru, kad vairāki uzraugi interneta atkarības nometnē piekāva jaunieti līdz nāvei. Vecāki Dengu nosūtījuši uz [i]Guangxi Qihang Survival Training Camp[/i] nometni cerībā, ka jaunietis atbrīvosies no savas interneta atkarības. Zēna tēvs samaksājis vairāk nekā 1000 ASV dolāru, lai jaunietis mēnesi pabūtu nometnē, kuras saukļi vēstījuši, ka nometnes metodes nekādā ziņā slikti neietekmējot jauniešu veselību.

Šie saukļi gan izrādījās pilnīgi pretēji realitātei. Nometnē Dengs ātri vien tika ievietots „vieninieku kamerā”. Dažas dienas vēlāk notika nāvējošais uzbrukums, kad nometnes uzraugiem esot šķitis, ka zēns treniņā par lēnu skrienot. Apjaušot, cik nopietni zēns ticis ievainots, uzraugi nogādāja viņu slimnīcā, kurs jaunietis pēc 10 minūtēm miris.

Nometnes direktors nelokāmi apgalvo, ka zēns nav ticis piekauts un slimnīcā nogādāts drudža dēļ. Zēna tēvs gan apgalvo, ka Dengam uz sejas bijušas asinis un uz plaukstu locītavām bijuši nospiedumi no roku dzelžiem. Par piekaušanu atbildīgie trīs nometnes uzraugi ir aizturēti.

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Chinese+Teen+Beaten+to+Death+by+Internet+Addiction+Camp+Counselors/article15898.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us