Nokia turpinās atbalstīt Symbian

Nokia izteikuši solījumu turpināt pārdot Symbian viedtālruņus un parastos mobilos tālruņus vēl ilgi pēc tam, kad tiks uzsākta Windows Phone viedtālruņu tirdzniecība. Forum Nokia viceprezidents Purnima Kočikars vēstulē Symbian programmatūras izstrādātājiem paziņojis, ka Symbian nezaudēs vērtību Nokia acīs, pat ja par primāro platformu kļūs Windows Phone 7.

Nokia paziņojuši, ka plāno stratēģiski investēt Symbian, cenšoties piesaistīt jaunus un izpatikt jau esošajiem Symbian klientiem. Kočikars stāsta, ka uzņēmuma plānā 2011.-2012. gadam (pārejas laikam uz WP7) ir spēcīgs Symbian produktu klāsts, taču Nokia plānojot to papildināt ar uzlabotām komponentēm un programmatūru.

Symbian programmatūra lielākās pārmaiņas piedzīvos vasarā, kad tā tiks pie jaunas galvenās izvēlnes, jauniem sīkrīkiem, ātra tīmekļa pārlūka, jaunām ikonām, kā arī atjaunināta Ovi Store veikala un Ovi Maps. Kočikars ziņo, ka daži jauninājumi jau manīti CTIA Wireless pasākuma ietvaros prezentētajā Nokia C7 Astound tālrunī. Visi jaunumi tiks piedāvāti arī citu tālruņu lietotājiem vienkārša atjauninājuma veidā, savukārt Nokia C7 Astound lietotāji saņems arī pārējos jauninājumus.

[url=http://www.itproportal.com/2011/03/28/nokia-continue-support-symbian/]ITProPortal[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us