Nokia prezentē Nokia Lumia 1020

Uzņēmums Nokia prezentējis jaunu viedtālruni Nokia Lumia 1020, kas aprīkots ar 41 megapikseļu kameras sensoru. Pateicoties Nokia izstrādātajai PureView attēlveidošanas tehnoloģijai, kas ietver arī optisko attēla stabilizāciju, ar Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt visdetalizētākos un spilgtākos attēlus viedtālruņu tirgū.

Nokia Lumia 1020 41 megapikseļu kameras sensorā iekļautā ZEISS optika ar sešām lēcām un optiskā attēla stabilizāciju nodrošina īpaši skaidru attēlu uzņemšanu arī vāja apgaismojuma apstākļos. Tāpat viedtālruņa kamera uzņem skaidrus video ar stereo skaņu pat visskaļākajos koncertos, pateicoties Nokia Rich Recording funkcijai, kas spēj vadīt sešas reizes lielāku skaņas spiedienu nekā ierastie viedtālruņu mikrofoni.

Tālrunis iekļauj arī jaunu kameras lietotni Nokia Pro Camera, ar kuru ikviens var uzņemt profesionālas kvalitātes attēlus – piemēram, objekta fokusa attālums (zoom) var tikt mainīts ne tikai pirms attēla uzņemšanas, bet arī pēc attēla uzņemšanas. Ar “dual capture” funkciju Nokia Lumia 1020 iespējams uzņemt attēlus divās izšķirtspējās vienlaicīgi – 38 megapikseļu attēlu plašām rediģēšanas iespējām un 5 megapikseļu attēlu, ar ko var vienkārši dalīties sociālajos tīklos.

Nokia Lumia 1020 ar Windows Phone 8 operētājsistēmu nodrošina lietotājam ātru un intuitīvu lietošanu un plašas personalizēšanas iespējas – viedtālrunī pieejamas kā Microsoft Office lietotnes un Exchange e-pasts, HERE kartes un navigācijas pakalpojums, tiešsaistes krātuve SkyDrive, tā arī visas populārākās sociālo tīklu lietotnes un vēl aptuveni 145 tūkstoši citas lietotnes un spēles no Windows Phone Marketplace.

Hipstamatic paziņoja, ka izveidota jauna lietotne Oggl PRO, kas paredzēta ekskluzīvi Nokia Lumia 1020. Oggl ļauj dalīties ar attēliem tādos sociālajos tīklos kā Facebook, Twitter, Foursquare, Tumblr, Flickr un Instagram. Arī tādas lietotnes kā Vine, Path un Flipboard drīzumā būs pieejamas Windows Phone platformai.

Tāpat kā pārējie Nokia Lumia sērijas viedtālruņi, arī Nokia Lumia 925 lietotājiem nodrošina labāko karšu un navigācijas pakalpojumu viedtālruņu tirgū. HERE navigāciju ir iespējams izmantot arī bezsaistē.
Nokia Lumia 1020 dzeltenā, baltā un melnā krāsā būs pieejams šī gada ceturtajā ceturknsī par aptuveno nesubsidēto mazumtirdzniecības cenu virs 500 LVL.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us