Nokia prezentē jauno C5 viedtelefonu

[url=http://www.cebit.de/homepage_e]CeBit[/url] tehnoloģiju izstādē [url=http://datuve/raksts/3288/Latvija_ir_pieejams_ekskluzivais_Nokia_N97_mini_Gold_Edition/]Nokia[/url] prezentēja savu jauno C5 telefonu. Jaunā ierīce ir pirmais no Nokia C- sērijas telefoniem. Jaunā telefonu līnija solās cilvēkiem piedāvāt budžeta (salīdzinoši lētākus) klases viedtelefonus.

Jaunais C5 darbosies ar Symbian S60 3. paaudzes operētājsistēmu, kas jau norāda to faktu, ka šis telefons piederēs pie viedtelefonu klases. Patiesībā tas ir visai iespaidīgi, ja ņem vērā to, ka tā cena ir tikai 135 Euro jeb 96 lati.

Ekrāns telefonam ir tikai 2.2 collas liels, bet tam ir 3.2 megapikseļu kamera, kas telefonam(ierīcei, kas paredzēta zvanīšanai un īsziņu sūtīšanai) ir vairāk nekā pietiekami. Telefonā ir iebūvēts arī GPS un uzinstalēts bezmaksas Ovi Maps navigācijas rīks. Komplektācijā telefonam nāk arī 2GB atmiņas karte.

[img]http://datuve/images/upload/20100303172955.jpg[/img]
Nokia ir uzlabojis arī telefona grāmatu jeb kontaktu sadaļu jaunajam C5, tagad tajā ir iespējams redzēt arī draugu [url=http://Facebook.com]Facebook[/url] statusu izmaiņas, kā arī ir iespējams izmantot Ovi Maps, lai pievienotu ģeogrāfisko novietojumu sociālajam tīklam.

Pie patīkamām iezīmēm ir jāpiemin 3.5 mm austiņu izeja, kas ļauj telefonu savienot ar jebkuram standarta austiņām un jums nav jābūt atkarīgam tikai no telefona ražotāja piedāvātajam austiņām. Tāpat telefonam ir arī TV-out izeja, kas ļauj to savienot ar lielāku ekrānu. Un pēc Nokia paustās informācijas, telefons gaidīšanas režīmā darbojas līdz pat 26 dienām.

Telefons Eiropā ir gaidāms 2010. gada 2. ceturksnī, tātad nav nemaz tik ilgi vairs jāgaida.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us