Nokia prezentē četrus jaunus mobilos tālruņus

Megapikseļu digitālā kamera, liels un krāsains ekrāns, mediju atskaņošanas iespējas un plašas komunikācijas iespējas par cenu, kas ir zemāka par 90 Eiro nav vis nesasniedzams sapnis, bet gan šodiena. Nokia Dienvidāfrikā prezentējusi vairākus jaunus zemas cenas tālruņus.

Growing Together 2008 konferencē (Johanesburgā) Nokia prezentējusi četrus jaunus mobilos tālruņus, kas pamatā paredzēti jaunattīstības valstu tirgum, taču, kā jau tas ierasts, visticamāk tie nonāks veikalu plauktos arī Eiropā. „Cilvēki augošaja tirgus vietās, piemēram Āfrikā, pieprasa aizvien vairāk no sava tālruņa. Viņu vēlmes un prasības ir tādas pašas kā citviet pasaulē, vienīgi viņiem ir mazāk līdzekļi tēriņiem,” paskaidro Nokia viceprezidents Alekss Lambeks (Alex Lambeek). Šobrīd Nokia tālruņus, pēc kompānijas datiem, izmanto vairāk nekā miljards cilvēku. Pēdējos gados milzu patēriņa pieaugums vērojams tieši jaunattīstības valstīs.

[u]Nokia 5000[/u]
Šis tālrunis aprīkots ar 1,3 megapikseļu kameru un lielu QVGA ekrānu; kā jebkuram mūsdienīgam sakaru līdzeklim, arī šim ir FM radio un MP3 atskaņošanas iespēja. Lai arī tālrunī atrodams arī Bluetooth un GPRS, Nokia spējuši cenu „iemānīt” 90 Eiro robežās (bez nodokļiem). Tālrunis pieejams būs otrajā gada ceturksnī.
[img]/images/upload/Nokia5000.jpg[/img]

[u]Nokia 2680[/u]
2680 Slide ir pirmais „slīdeņa” tipa telefons jaunattīstības valstīm. Tas ir plāns un ar kameru aprīkots telefons, kas piedāvā funkcionalitāti un izklaidi. Nokia 2680 ir iekļauts FM radio un MP3 atskaņotājs. Pēc Nokia materiāliem, 2680 Slide irntegrētā kamera nodrošinās kvalitatīvu momentfoto uzņemšanu, lai nebūtu jākaunās no tiem, kam šos attēlus rādīsiet. Vasarā iznākošā tālruņa cena nesasniegs pat 75 Eiro cenu bez nodokļiem.
[img]/images/upload/Nokia2680.jpg[/img]

[u]Nokia 7070 Prism[/u]
Trešais Prism sērijas tālrunis būs pirmais no šīs sērijas, kam būs atvāžamais korpuss. Tā cena būs ap 50 Eiro (veikalos nonāks rudenī), bet tas nezaudēs ne gramu no pārējo Prism sērijas ierīču dīvainā šarma. 7070 Prism interesantākā daļa nebūt nav iekšiene (plašas personalizēšanas iespējas, MP3 atskaņotājs u.t.t.), bet gan ārpuse – tas izskatās it kā būtu salikts no maziem trijstūra gabaliņiem
[img]/images/upload/Prism7070.jpg[/img]

[u]Nokia 1680 Classic[/u]
Šo tālruni Nokia pozicionē kā „pirmo telefonu” jebkuram – zem 50 Eiro maksājošā ierīce piedāvās visu, ko vēlas ikdienišķs tālruņa lietotājs. Tam ir visas mobilā tālruņa funkcijas (tātad, zvanīšana un īsziņu serviss), kā arī pamata līmeņa fotokamera. Jau līdz vasarai tālrunis varētu nonākt veikalos (cena – ap 50 Eiro), un tieši Nokia 1680 Classic varētu būt viens no reālākajiem kandidātiem, kas nonāks arī mūsu tirgū.
[img]/images/upload/Nokia1680.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us