Nokia koncerna „lētais” šiks – Nokia 8800 Carbon Arte

Tie, kam pietrūkst līdzekļu vairākus tūkstošus vērta Vertu tālruņa iegādei, taču ir vēlme pēc kā ekskluzīvāka, Nokia piedāvā savu tautai paredzēto telefonu pārveidotās versijas. Nupat prezentēts Nokia 8800 modelis, par kura stilīgumu šaubīsies tikai tie, kam mūsdienu tehnoloģijas un dizains uzdzen nelabumu. Nokia 8800 Carbon Arte veidots no oglekļa šķiedras un citiem elegantiem materiāliem.

Nokia 8800 Carbon Arte ir jauns augstākās klases tālrunis, kas apvieno elegantu dizainu, modernas tehnoloģijas un perfekti saskanīgus modernos materiālus. Mobilā telefona dizainam izvēlētie materiāli iedvesmoti no dažādām dzīves jomām – arhitektūras, sporta, autobūves un aviācijas; ierīces korpusam izmantota ne tikai oglekļa šķiedra, bet arī titāns, pulēts stikls un nerūsējošais tērauds. Visi šie materiāli ir ultraviegli un tālruņa lietotāju (pēc Nokia domām) padara par tehnoloģijas un stilu mīlošu personu.

[img]/images/upload/8800Carbon_Arte_01.jpg[/img]
Carbon Arte ir trešās paaudzes mobilo sakaru tālrunis, kura tehniskā puse piedāvā visu, ko lietotājs vēlas – ierīcei ir līdz pat 4 GB iekšējā atmiņa, 3,2 megapikseļu kamera ar autofokusu, augstas kvalitātes audio un OLED ekrāns. Tālrunim uzklāts pārklājums, kas samazina pirkstu nospiedumu pamanāmību. Kā jau stila ierīcei, arī šim telefonam pieejami pieskaņoti aksesuāri – ar skārienjutīgiem taustiņiem aprīkotas Bluetooth austiņas, stilīgs galda statīvs un ādas maciņš ierīces pārvietošanai.

[img]/images/upload/8800Carbon_Arte_02.jpg[/img]
Nokia 8800 Carbon Arte būs pieejams gada trešajā ceturksnī un tā cena varētu būt apmēram 1100 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us