Nokia C3 Touch and Type: skārienjūtīgs telefons uz S40 bāzes

Nokia aktīvi paplašina skārienjūtīgu telefonu sortimentu uz S40 bāzes. Tās kārtējais telefons, kas apvieno skārienjūtīgu displeju un alfabēta – ciparu tastatūru, ieguva nosaukumu C3 Touch and Type.

Attīstot skārienjūtīgās ierīces uz Symbian bāzes un veidojot modernus viedtelefonus, Nokia neaizmirst arī par pieticīgāku patērētāju segmentu. Jaunums C3 Touch and Type tiks pozicionēts kā telefons attīstības valstu lietotājiem, paziņo Electronista.

C3 Touch and Type is savdabīgs hibrīds, kas apvieno sevī gan skārienjūtīgu 2,4 collu displeju ar 320х240 pikseļu izšķirtspēju, gan arī alfabēta- ciparu tastatūru. Aparāts atbalsta darbību 3G-tīklos (HSPA), ir aprīkots ar Wi-Fi (802.11b/d/g/n) un Bluetooth 2.1 + EDR moduļiem. Tāpat arī C3 Touch and Type ir 5 megapikseļu kamera ar zibspuldzi, mūzikas atskaņotājs, FM-uztvērējs, 30 МB zibatmiņa un slots microSD kartēm ar 32 GB ietilpību. Atzīmēsim, ka videokamera atskaņo video MPEG-4 formātā. Komplektā ar jaunumu tiek piegādāti USB kabelis un 3,5 milimetru AV kabelis.

[img]http://datuve/images/upload/20100917233514.jpg[/img]

Viss „pildījums” ir ievietots plānā korpusā no nerūsējošā tērauda. Nokia C3 Touch and Type modelis nonāks pārdošanā rudenī trīs krāsās: melnā, sudraba un zelta. Jaunā telefona cena būs $190.

Nokia tuvākajos plānos ir pārdot 50 milj. viedtelefonu, kuros izmantota jaunā Symbian^3 platforma. Ir zināms, ka jau 100 mobilo tīklu operatori piedāvās saviem klientiem viedtelefonu N8, kas tika piedāvāts Londonā pirms dažām dienām. Tāpat pusgada laikā somu ražotājs izlaidīs viedtelefonu virkni, kuri darbojas uz MeeGo bāzes- operētājsistēmas, ko attīsta Nokia un Intel.

Kā avots izmantota electronista.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us