Nobalso un lieto ātrāko optisko interneta pieslēgumu, sākot no 5.90/mēn.

Portāls Datuve.lv jau tika rakstījis par jaunumiem interneta jomā saistībā ar Lattelecom optisko internetu, kas pēc preses informācijas spriežot būs viens no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā. Šobrīd Lattelecom lielas caurlaidības – 100 Mb/s internets ir pieejams daudzos Rīgas rajonos, taču uzņēmums Lattelecom attīsta pakalpojums, lai tie būtu pieejami visiem Latvijas iedzīvotājiem.

Balso par interneta pieslēgumu savā rajonā

Arī tu vari pielikt roku sava dzīvojamā rajona internetizācijai – Lattelecom piedāvā balsot un izvērtējot šos rezultātus veido savu optiskā interneta pieslēguma staciju izveidi. Tieši iedzīvotāju balsojumi ir tie, kuri nosaka, kuros rajonos vispirms tiks pieslēgts Lattelecom optiskais internets.

Lattelecom televīzija

Lattelecom piedāvātais ātrgaitas optiskais pieslēgums ļauj tā lietotājiem kvalitatīvi izmantot Lattelecom piedāvātos pakalpojumus – internetu, tālruņa sarunas un Lattelecom kabeļu Televīziju.

Virszemes TV

Šāds pieslēgums sniegs iespēju iedzīvotājiem lietot arī pakalpojumus, pie kuru attīstības Lattelecom ‘vel tikai strādā, piemēram nākotnē būs iespējams skatīties augstas izšķirtspējas televīzijas kanālus (HDTV).

Lattelecom sola esošiem klientiem iegūt priekšrocības

Pēc optiskā tīkla izveides visi Lattelecom klienti, vienojoties ar uzņēmumu par viņiem ērtu laiku, varēs arī saņemt ātrgaitas interneta pakalpojumus. Gan interneta, gan Lattelecom televīzijas lietotāji tādējādi saņems pakalpojumus izmantojot optisko kabeļu infrastruktūru, saglabājot esošo maksu par digitālajiem mēdiju pakalpojumiem.

Ja arī tu jau drīzumā vēlies lietot vienu no ātrākajiem interneta pieslēgumiem Eiropā, esi aktīvs un balso par savu māju!

Pārējie aktuālie Lattelecom pakalpojumi

Lattelecom Mājas komplekti
Lattelecom Interneta pieslēgums (līdz 10 Mb/s, sākot no Ls 5,90/mēn.)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us