No piektdienas LMT uzsāk iPhone pārdošanu

Daudzus LMT klientus šorīt pamodināja īsziņa, kurā vēstīts – kompānija no 26.septembra uzsāks ārzemēs populārā iPhone pārdošanu arī Latvijā. LMT mājas lapā atrodamā informācija liecina, ka tālruni varēs iegādāties vairāk nekā 50 tirdzniecības vietās un lētākajā variantā tas maksās tikai vienu latu.

Kā jau tika paredzēts, LMT izveidojuši jaunu tarifu plānu – iStyle. Tā pamatideja ir līdzīga ārzemēs pieejamajiem iPhone tarifu plāniem, respektīvi, jo lētāk nopērk tālruni, jo dārgāka ikmēneša abonēšana. Pircējiem būs pieejami 3 dažādi tarifu plāni – iStyle 1, iStyle 2 un iStyle 3 -, un, atkarībā no izvēlētā plāna telefona cena svārstīsies no Ls 1 līdz Ls 164. Pirmā pārdotā iPhone īpašnieku noskaidros izsolē, kurā iegūtos līdzekļus kompānija ziedos Latvijas Bērnu dzirdes centram.

[img]/images/upload/iphonecenas.jpg[/img]
„LMT ir gandarīts, ka ir pirmais oficiālais iPhone 3G izplatītājs Latvijā, kas piedāvā saviem klieniem jaunākos mobilos pakalpojumus. Esam pārliecināti, ka, piedāvājot iPhone 3G klientiem visā Latvijā, turpināsim nostiprināt savas jaunievedumu un mobilā tirgus līdera pozīcijas,” atzīst LMT prezidents Juris Binde.

[img]/images/upload/iphone_3g_500x256.jpg[/img]
Pretēji gaidītajam, tālruņa un abonēšanas maksas ir visai samērīgas – pērkot 8 GB iPhone par Ls 1, abonēšanas maksa mēnesī būs 60 lati, savukārt, samaksājot par tālruni 106 latus, abonēšanas maksa turpmākos 2 gadus būs Ls 20.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us