Nintendo Wii radītā spēļu vadība varētu nonākt arī pie datoru lietotājiem

Nintendo joprojām ir tirgus līderis ikmēneša pētījumos par pārdotāko konsoli, un pie tā lielā mērā vainojams revolucionārais spēļu vadīšanas mehānisms – Wiimote un Nunchuck. No pašu Asustek puses vēl neapstiprināta informācija liecina, ka viņi izstrādā līdzīga tipa ierīci arī datoru lietotājiem, tādējādi ļaujot viņiem izbaudīt Wii priekus.

No FCC jeb Federālās Komunikāciju Komisijas nākusī informācija liecina, ka Asus Eee Stick GMC-1 sastāv no divām vadības ierīcēm abām rokām (gluži kā Nintendo Wii pults pilnā ekipējumā), USB adaptera un vairākām pamācībām (ātrās piestartēšanas gids, CD ar dziņiem, pamācība u.tml.). Tiek ziņots, ka Asus Eee Stick var tikt lietota ar neskaitāmām programmām, jo tos iespējams konfigurēt atbilstoši vajadzībām, taču ierīce īpaši pielāgota „arcade” stila spēļu baudīšanai.

[img]/images/upload/asus_eeestick_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/asus_eeestick_2.jpg[/img]
Šobrīd nav zināma ne Asus Eee Stick GMC-1 cena, ne arī potenciālais iznākšanas laiks. Tā pat nav skaidrs vai kompānija plāno šo ierīci pārdot kā atsevišķu produktu, kā papildu atribūtu videokartēm vai kā papildu opciju Eee galddatoriem vai klēpjdatoriem. Saprotams, lielākajai daļai saistošāks būtu otrais scenārijs, jo Eee sērijas datori nav tie spējīgākie datorspēļu baudīšanai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us