Nintendo konsolei Wii neoficiāli iespējama DVD filmu atskaņošana

Līdz šim viens no lielākajiem Nintendo Wii konsoles mīnusiem bija tās ierobežotās iespējas – Wii, kaut arī aprīkots ar DVD disku lasītāju, nevarēja atskaņot videofilmas; šis lāzers bija paredzēts tikai spēļu disku nolasīšanai. Kāda konsoles koderu grupiņa beidzot šo netikumu lauzusi; tajā pat laikā Pekinas olimpiādē sportisti iztiek bez DVD filmām un ar Wii palīdzību tiek pie medaļām.

Klasiskajās hakeru tradīcijās ieturētā darbība – uzstādīt papildus čipu, uzlauzt to un izmainīt to – nesusi panākumus Wii entuziastu apvienībai, kas spējuši ierīci padarīt par pilntiesīgu DVD atskaņotāju. Konsolē ievietots mazs čips, kas ierīci apvelta ar libdi failu (DVD access library), tādējādi ir iespējams Wii konsolē ievietot DVD disku un ar Mplayer palīdzību skatīties filmas. Uzlabojums pieejams kā modificētās (uzlauztās), tā arī nemodificētās sistēmās, savukārt programmatūras iespēju klāstā iespējama arī multimediju failu atskaņošana no SD atmiņas kartēm.

[img]/images/upload/mplayer.jpg[/img]
[img]/images/upload/610x.jpg[/img]
Neviena no šīm jaunajām funkcijām nebija nepieciešama kādam japānim, kas piedalās olimpiskajās spēlēs. Kā zināms no anatomijas viedokļa, vīrietim pēdējās 3 dienas pirms sacensībām ieteicams atturēties no seksuālām attiecībām. To, šķiet, ievērojis arī olimpiskais medaļnieks un 100 metru brasa peldējuma pasaules rekorda labotājs, japānis Kosuke Kitajima, kurš pēc triumfa pateicies Nintendo. Tieši šīs kompānijas izstrādātās spēļu konsoles spēlēšana ļāvusi garīgi sagatavoties lielajam brīdim: „Tas ir perfekts garīgais treniņš!” Tātad – papildus punkti jautrajai konsolei!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us