Nintendo guvis rekordpeļņu, bet nedomā apstāties

Nintendo šodien paziņojuši aizgājušā ceturkšņa (janvāris-marts) ienākumus, kas ir apbrīnojami 900 miljoni ASV dolāru. Konsoles popularitāte joprojām ir tik milzīga, ka ražotājs nolēmis krasi palielināt ražošanas apjomus, kas varētu nozīmēt cenu kritumu.

Fiskālā gada ienākumi (ilgst no marta līdz martam) Nintendo nesuši apmēram 2,5 miljardu dolāru lielu peļņu, un tas ir pastāvēšanas vēsturē augstākais ienākumu rādītājs. Pagājušā gada laikā Nintendo pārdevuši vairāk nekā 18,6 miljonus Wii konsoļu, kā arī 30,3 miljonus DS portatīvo spēļu ierīču. Lai arī līdz šim brīdim – 18 mēnešus pēc pārdošanas uzsākšanas – pasaulē ir jau apmēram 24,45 miljoni Wii konsoļu, Japānas ražotājs nedomā apstāties.

[img]/images/upload/wii_production.jpg[/img]
Kompānija izplatījusi paziņojumu, ka plānots ražošanas apmērus palielināt par 0,6 miljoniem konsoļu mēnesī (no 1,8 uz 2,4 miljoniem). Kā apgalvo Nintendo prezidents Redžijs Fills-Aime (Reggie Fils-Aime), ikviena konsole veikalā pavada vidēji pāris stundas pirms tā tiek nopirkta, tādēļ ražošanas apjomu palielināšana ir likumsakarīga: „Mēs esam samērā nelaimīgi par to, ka mūsu produkts ir relatīvi nepieejams.” Līdz ar ražošanas apjomu paaugstināšanu konsoles ne tikai veikalā pavadīs mazliet ilgāku laiku, kā to vēlas R.Fills-Aime, bet arī, iespējams, kļūs lētākas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us