Nikon prezentējis CoolPix kameras, kas jau mēneša laikā būs pieejamas veikalā

Nikon apgrozībā drīzumā laidīs trīs jaunas digitālās fotokameras, kuras pārstāv populāro CoolPix sēriju – P80, S52 un S52C, no kurām pirmā ir apveltīta ar astoņpadsmitkārtīgu optisko tālummaiņu.

Nikon CoolPix P80 ir samērā masīva kompaktklases kamera, kuras lielākais trumpis ir tās 18x (27 mm – 486 mm) tālummaiņa un 10,1 megapikseļa attēla sensors. Nikkor lēcā izmantotais optiskais vibrāciju samazinātājs ļaus izvairīties no izsmērētiem attēliem, savukārt vēl labāku attēlu uzņemšanai iespējams izvēlēties ne tikai manuālo, bet arī kādu no režīmiem, kas automātiski pielāgo kameras parametrus attiecīgajām situācijām. Tā pat CoolPix P80 piedāvā sporta režīma fotografēšanu, kas ļauj uzņemt 4, 6 vai pat 13 kadrus sekundē pat pie ISO6400 gaismjutības. Ar 2,7 collu ekrānu apveltītā kamera būs pieejama jau šomēnes un tās cena nepārsniegs 400 dolārus.

[img]/images/upload/Nikon P80.jpg[/img]
Nedaudz kompaktāku un ērtāk pārnēsājamu lietu cienītājiem kompānija piedāvās S52 un S52c CoolPix kameras, kuru galvenā un vienīgā atšķirība ir WiFi tīkla esamība kameras C modelim. Abi fotoaparāti ir aprīkoti ar 9 megapikseļu sensoru un trīskāršas tālummaiņas Nikkor lēcu (38 mm – 114 mm). Kā jau pilnīgiem „ziepju traukiem”, šīm kamerām ir plaša režīmu izvēle, 3 collu ekrāns un attēla kvalitātes uzlabošanas tehnoloģijas. Jāpiezīmē, ka S52C kamerai esošais bezvadu tīkls ļauj attēlus nosūtīt uz e-pastu tieši no kameras. Abi šie produkti būs pieejami maijā par attiecīgi 250 un 280 ASV dolāriem.

[img]/images/upload/Nikon_S52.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us