Nikon piedāvā jaunas paaudzes attēlu rediģēšanas programmatūru Capture NX2

No 20. jūnija foto un optisko iekārtu ražotājs Nikon pasaules tirgū piedāvās jauno attēlu rediģēšanas programmatūru Capture NX2, kas lietotājiem sniegs papildus uzlabojumus attēlu apstrādē. Jaudīgā un viegli lietojamā programma ir 2006. gadā izstrādātās programmas Capture NX atjaunināta versija.

Jaunā programmatūra piedāvās jau zināmas praktiskas attēlu apstrādes iespējas, kas attīstītas un kļuvušas vēl ērtākas lietotājiem. Jaunais Izvēles vadības punkts (Selection Control Point) ļauj lietotājam izmantot tādus uzlabojumus kā kontrasta mazināšana un izgaismošana noteiktos apgabalos. Programmatūra pati nosaka un lieto vispiemērotāko apstrādes instrumentu, lai attēls izskatītos vēl dabiskāk.

Nikon Europa B.V. programmatūras produktu menedžeris Ludviks Drīns (Ludovic Drean) uzsver: „Jaunā programmatūra izveidota, ņemot vērā esošo lietotāju atsauksmes un ierosinājumus. Esam izstrādājuši jaunas paaudzes programmu, kas spēj apmierināt jebkura prasīga fotogrāfa vēlmes, piedāvājot pārsteidzošus un viegli sasniedzamus rezultātus un nemazinot kvalitāti.”

Programma Capture NX2 ir savietojama ar operētājsistēmām Windows Vista un XP, kā arī ar Macintosh OS X (10.4.11 un 10.5.2. versiju).

Informācija presei.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us