Nikon D4S spoguļkamera profesionāliem fotogrāfiem

Nikon prezentē jaunu spoguļkameru D4S — jaunu 16,2 megapikseļu FX formāta augstākās klases kameru. Nikon atzītās kameras D4 pēctece D4S nodrošina izcilus attēlus pārsteidzošā ātrumā. Paplašinātais ISO diapazons un attēlu apstrādes programma EXPEED 4 nodrošina jauna līmeņa fotografēšanu vājā apgaismojumā, padarot kameru D4S gan par tumsas, gan par gaismas pavēlnieci. Nikon D4S lieliski noderēs sporta, kāzu fotogrāfiem, kā arī būs labs atbalsts produktu fotogrāfiem, kuriem lieti noderēs ātrā attēlu pārsūtīšanas funkcija. Attēlus var aplūkot Nikon D4S mājaslapā.

Kamera D4S ir izstrādāta ātruma uzlabošanas nepieciešamības dēļ. Pasaulē, kurā pārsūtīšanas un tīklošanas ātrums ir kļuvis par tikpat svarīgu rādītāju kā megapikseļi un ISO iestatījumi, uz kameru D4S var paļauties visos gadījumos. Sekundē uzņemamo kadru skaits ar autofokusa paredzēšanu ir palielināts no 10 kadriem/s līdz 11 kadriem/s, tādējādi kamera D4S ir visātrākā D-SLR kamera ar autofokusu Nikon vēsturē. Kamera ir aprīkota ar Gigabit 100/1000TX Ethernet portu, un tajā tiek piedāvāta jauna RAW izmēra S opcija, kas nodrošina ātrāku attēlu pārsūtīšanu. Kad nozīme ir pat milisekundēm, aizvara 42 ms aizkave var sniegt izšķirošo pārsvaru — attēli tiek uzņemti ļoti ātri. Pilnīgi jaunais aizvara un spoguļa mehānisms samazina spoguļa lēkāšanu, nodrošinot stabilu skatu meklētāja attēlu ar minimālu skatu meklētāja atteikuma laiku, fotografējot ar lielu ātrumu.

Nikon D4S labāko iespēju pilnveidošana: AF uzlabojumi

Kameras D4S izstrādē izmantota Nikon slavenās 51 punkta AF sistēmas precizitāte un lietojamība, kas ir vadošās savā klasē, un tās pilnveidotas vēl vairāk. Papildus uzlabotajai bloķēšanai, paplašinātajai “Saglabāt atbilstoši orientācijai” opcijai un jaunajām opcijām AF režīma ierobežojumiem kamerā D4S tiek piedāvāts pilnīgi jauns grupas apgabala AF režīms. Grupas apgabala AF režīms izstrādāts, lai nodrošinātu daudz precīzāku autofokusa apgabala izmēra kontroli, un tas nepārtraukti pārrauga piecus dažādus AF laukus, kurus var pārvietot 51 punkta ietvaros atbilstoši kompozīcijai. Fotografējot šajā režīmā, ar izcilu precizitāti var paredzēt ātri kustīgu objektu kustības no liela attāluma, kā arī tas lieliski uzlabo objekta ieguvi un fona izolēšanu, fotografējot salīdzinoši mazus objektus, kas pārāk līdzinās fonam ar izteiktu kontrastu vai arī fonam, kas novērš uzmanību. Tāpat kā kamerā D4, arī kameras D4S AF sistēmu var konfigurēt 9 punktu, 21 punkta un 51 punkta aptvēruma iestatījumos, un zemākais jutības līmenis ir –2 EV (ISO 100, 20 °C/68 °F).

Nikon D4S vairākapgabalu D-video attīstība

Lai nodrošinātu video uzņemšanu dažādās situācijās, kamerā D4S ir piedāvāta augstas kvalitātes video izveide vairākos kadra formātos, kā arī tajā veikti dažādi lietošanas uzlabojumi, kas nodrošina lielākas videoieraksta vadības iespējas filmēšanas laikā un uzlabo skaņas ierakstīšanu. D-video tagad var uzņemt ar ātrumu 50p/60p, un fotogrāfi var iestatīt jutību un atlasīt maksimālo ISO M režīmā, kā arī atlasīt sensora apcirpšanas formātu, kontrolēt elektriski pielāgojamo apertūras atvērumu un noteikt aizvara ātrumu. Turklāt Nikon 3D trokšņu samazināšanas funkcija samazina nejaušu trokšņu ierakstīšanu un trokšņu uzplaiksnījumu, filmējot ar augstas jutības iestatījumu. Tāpat kā kamerā D4, arī kamerā D4S ir piedāvāti trīs sensora apcirpšanas formāti — FX, DX un parastais apcirpšanas formāts (aptuveni 2,7x), kā arī datu izvade uz ārējām ierīcēm nesaspiestā pilnas izšķirtspējas HDMI formātā. Varat vienlaikus ierakstīt pilnas izšķirtspējas HD video kamerā un ar ārēju ieraksta aparatūru, izmantojot HDMI (kameras komplektācijā ir iekļauta HDMI vada saspraude drošam savienojumam). Ir uzlabota skaņas ierakstīšana, pateicoties lielākam audio kontroles opciju skaitam, tostarp opcijai, ar kuru var atlasīt skaņas diapazonu (vējš/balss) un samazināt vēja radīto troksni, ierakstot ar iebūvēto mikrofonu.

Nikon D4S galveno īpašību kopsavilkums

– Uzlabots 16,2 megapikseļu FX formāta sensors: nodrošina izcilu attēla kvalitāti un apcirpšanas elastību.
– Teicama gaismas jutība: ISO diapazonu 100–25 600 var palielināt līdz nozarē vadošajam rādītājam 409 600 (ekvivalenti).
– 11 kadri/s ar AF: 11 kadri/s FX formātā ar AE/AF, kas pārspēj kameras D4 parametrus.
– EXPEED 4: nodrošina pavisam jauna līmeņa kameras vispārējo veiktspēju.
– Multi-CAM3500FX 51 punkta AF sistēmu var konfigurēt 9 punktu, 21 punkta un 51 punkta aptvēruma iestatījumos, un zemākais jutības līmenis ir –2 EV (ISO 100, 20 °C/68 °F).
– AF uzlabojumi: uzlabota bloķēšana, jaunas AF režīma ierobežojumu opcijas, kā arī jaunais grupas apgabala AF režīms.

– Vairākapgabalu D-video: pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video FX un DX formātā ar kadru uzņemšanas ātrumu 60p/50p/30p/25p/24p. Tiek piedāvāti trīs sensora apcirpšanas formāti: FX, DX un parastā apcirpšana (aptuveni 2,7x), kā arī tīra HDMI izvade. Piekļuve ISO diapazonam, sākot no ISO 200, un iespēja kontrolēt aizvara ātrumu, apertūras atvērumu un audio līmeni filmēšanas. Nikon 3D trokšņu samazināšanas funkcija samazina nejaušu trokšņu ierakstīšanu, turklāt kamerā ir pieejamas lieliskas audio kontroles opcijas.
– Izturīga darbībā: hermētiski noslēgts vienlaidu metāla korpuss.
– Ātra pārraide: Gigabit 100/1000TX Ethernet ports un RAW izmēra S faila formāts attēlu ātrākai pārsūtīšanai. Saderība ar Nikon bezvadu raidītāju WT-5.
– Monitors ar pielāgojamām krāsām: 8 cm (3,2 collu), 921 tūkstoša punktu šķidro kristālu monitors ar pretatspīduma pārklājumu, kas ļauj pielāgot krāsu balansu un spilgtumu jebkurā virzienā.
– Ātrs un izturīgs aizvars: kevlara/oglekļa šķiedru kompozīta aizvars ar 42 ms aizvara aizkavi, kura standarta darbmūžs ir 400 000 atbrīvošanas reizes un aizvara ātrums ir 1/8000 uz 30 s, savukārt zibspuldzes sinhronizācija ir līdz pat 1/250 sek. Jauns aizvara un spoguļa mehānisms nodrošina stabilu skatu meklētāja attēlu ar minimālu skatu meklētāja atteikuma laiku, ļoti ātri fotografējot.

– Baltā balansa punkta mērīšana: ļauj viegli iegūt manuāla iepriekš iestatīta baltā balansa datus, pamatojoties uz kadrā atlasīto apgabalu, — iegūtā apgabala izmēru var saglabāt pat tad, ja attēls tiek palielināts, kā arī ir iespējama secīgu datu ieguve.

– Augstas kapacitātes akumulators EN-EL18a: ļoti kompakts un viegls litija jonu uzlādējams akumulators ar kapacitāti 2500 mAh (10,8 V).
– Datu nesējs: divi karšu sloti, no kuriem viens ir paredzēts ātras darbības CF (UDMA 7) kartēm un otrs — ātras darbības un lielas kapacitātes XQD kartēm.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us