Nīderlandes hakeris piespieda televīzijas darbiniekus piešķirt viņam Nobela prēmiju

Nīderlandes students ieguva pieeju televīzijas suflierim un piespieda ziņu raidījuma vadītājiem paziņot ēterā jaunumu par to, ka viņam tiek piešķirta Nobela prēmija.

Hakeris no Nīderlandes, Makss Kornelisse (Max Cornelisse), piespieda ziņu raidījuma Editie NL vadītājus tiešajā ēterā paziņot to, ka viņam tiek piešķirta Nobela prēmija. Par to ziņo TechEBlog. Kornelisse spēja iegūt pieeju televīzijas suflierim, kuru izmanto raidījuma vadītāji. Televīzijas suflieris ir ekrāns un tiek stiprināts vadītāja acu priekšā. Uz ekrāna tiek rādīts teksts, kuru vadītājs lasa kameras priekšā.

Hakeris tiešā ētera laikā spēja pieslēgties televīzijas suflierim un nosūtīja savu tekstu. Rezultātā televīzijas raidījuma vadītājs Eruns Latenhauvers (Jeroen Latijnhouwers) teica: «Nobela prēmija inženierijas zinātnē tika piešķirta 25.gadus vecajam Maksam Kornelisse no Veenendālas. Talantīgais jaunietis nevarēja personīgi piedalīties pasniegšanas ceremonijā, jo tai laikā bija randiņā ar Liki (Lieke)».

[img]http://datuve/images/upload/20101020185059.jpg[/img]

Pēc šīs frāzes ēterā tika palaista Editie NL reklāma. Pēc tās raidījuma vadītāji paziņoja, ka nezināms ļaundaris iekļuva televīzijas suflierī, tāpēc viņi bija spiesti lasīt ziņas no lapas.

Kornelisses YouTube kanālā jau ir parādījies video, kurā viņš pārraida attēlu no sava mobilā telefona kameras uz reklāmas tablo stacijā.

Kā avots izmantota TechEBlog.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us