Netbook’i turpina iekarot pasauli

Netbook’i turpina nest aizvien lielāku veiksmi datoru ražotājiem, kas izvēlējušies ražot šos nelielā izmēra klēpjdatorus. Viens no uzņēmumiem, kuram mazie datori nes īpašu veiksmi, ir Acer. Acer ir visas iespējas apsteigt Dell un kļūt par otrās vietas ieguvēju uz datoru pārdošanas apjomu pjedestāla, pirmajā vietā joprojām atstājot HP.

Pētījumu uzņēmums DisplaySearch šonedēļ paziņojis, ka datoru ražotāji šogad pārdošot 32,7 miljonus netbook’u, kas ir par 99,1% vairāk nekā pagājušajā gadā. Klēpjdatoru pārdošanas apjomi tikpat kā nemainīsies – šogad tie būs 129,5 miljoni vienību, salīdzinājumā ar 129,6 miljoniem pagājušajā gadā.

Ja pieskaitīti tiek arī netbook’i, kopējais klēpjdatoru pārdošanas apjoms salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu palielināsies par 11,1%. Netbook’i ir īpaši populāri tādos reģionos kā Latīņamerikā, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Vismazākie netbook’u pārdošanas apjomi būs attīstītajos reģionos, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs.

Džons Džeikobs ([i]John Jacob[/i]) no DisplaySearch saka: „Ir skaidrs, ka pircēji vēlas vieglas ierīces, taču viņi grib arī lielāku displeju. Šīs ierīces ir izveidojušas jaunu tirgus daļu, taču mūsu pētījums liecina, ka netbook’us cilvēki lieto kā otro datoru, neaizvietojot parastos klēpjdatorus.”

Raksta avots – [url=http://www.dailytech.com/Netbooks+Still+Booming+327M+Shipped+So+Far+This+Year/article15695.htm]DailyTech[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us