Neredzamā tastatūra mobiliem telefoniem

Izraēlas kompānija SnapKeys izstrādājusi mobiliem telefoniem ekrāna tastatūru ar neredzamiem taustiņiem.

Izraēlas kompānija SnapKeys piedāvāja aprīkot mobilos telefonus ar ekrāna tastatūru ar neredzamiem taustiņiem, raksta Reuters. Pastāvošie risinājumi datu ievadīšanai mobilajā ierīcē ir ne pārāk ērti, uzskata kompānija. Izbīdāmā QWERTY-tastatūra padara aparātu pārāk lielu, bet ekrāna tastatūra aizņem vērtīgu vietu jau uz tā neliela ekrāna.

Savukārt, ekrāna tastatūra SnapKeys ir izpildīta aplikācijas veidā mobilām ierīcēm ar skārienjūtīgu ekrānu. Tā sastāv no četriem virtuāliem taustiņiem: divi taustiņi izvietojas ekrāna kreisajā daļā un divi – labajā. Katram taustiņam atbilst daži burti (angļu valodā – seši-septiņi), ka arī pieturzīmes un cipari.

Pirmajās dienās darbā ar jaunu tastatūru taustiņi tiek atspoguļoti uz telefona ekrāna. Kad lietotājs iegaumēs burtu izvietojumu, tie pazūd. Teksts tiek ievadīts neskatoties – pieskaroties ar pirkstiem pie vajadzīgās ekrāna daļas, turklāt tiek pielietota prediktīvās ievadīšanas sistēma. Tastatūras angļu versija „pazīst” apmēram 100 tūkst. vārdu. Tiek plānots izlaist versijas visām Eiropas valodām, kā arī ķīniešu.

Aplikācija ar tastatūru varēs darboties ierīcēs ar ОС Windows Mobile, Symbian un Android. SnapKeys virzīs savu produktu tirgū kopā ar Philips.

Kā avots izmantotas ioffer.com un reuters.com.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us