Nepietiek līdzekļi sapņu auto pirkšanai? Nopērc ekskluzīvā auto telefonu!

Tie kulta auto, ko kādreiz pusaudži apbrīnoja plakātos guļamistabā, pēdējo gadu laikā kļuvuši par episkām vērtībām un mārketinga produktiem. Teju katrs otrais produkts pieejams ar ekskluzīvas auto markas zīmolu uz sāniem – krūzītes, krekliņi, atslēgu piekariņi u.t.t. Tehnoloģiju laikmetā auto aizvien vairāk ienāk IT sfērā – jau esam redzējuši Lamborghini klēpjdatoru un Vertu Ferrari telefonu. Kamēr abi šie ir samērā dārgi, Asus un Motorola radījuši lētākus Ferrari fanu atribūtus – Lamborghini ZX1 PDA un RAZR2 V9 Ferrari Special Edition.

Jau sen apgrozībā laistais Motorola RAZR2 V9 GSM un 3G (HSDPA) tīkla telefons jau pats par sevi izskatās futūristisks un tā metāliskais un caurspīdīgais korpuss tikai pastiprina iespaidu. Tālrunim ir 2 megapikseļu fotokamera un divi ekrāni – iekšējais 2,2 collu un ārējais 2 collu. Tam ir skārienjutīgi taustiņi mūzikas vadībai, līdzīgi kā HP klēpjdatoriem. Tehniskajā ziņā vienīgā atšķirība starp 2007. gada beigās izlaisto RAZR2 V9 un RAZR2 V9 Ferrari Special Edition ir papildus ierakstītas auto dzinēju zvana „melodijas” un Ferrari logo uz korpusa. Šobrīd tālrunis Singapūrā nopērkams par nieka 700 ASV dolāriem, taču jāatzīst, ka kādā interneta izsoļu namā nopirkt Ferrari emblēmu, ko uzlīmēt uz klasiskā RAZR9 V9, maksā daudzkārt mazāk.

[img]/images/upload/moto_ferrari_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/moto_ferrari_2.jpg[/img]
[img]/images/upload/moto_ferrari_3.jpg[/img]
[img]/images/upload/moto_ferrari_4.jpg[/img]
Arī Lamborghini „vērsi” iespējams iegādāties mobilā tālruņa formā. Asus izlēmuši turpināt sadarbību ar itāļu kompāniju, pievēršoties arī mobilo telefonu ražošanai (līdz šim Asus piedāvāja Lambo klēpjdatoru). Asus-Lamborghini ZX1 plaukstdators jau guvis atzinīgus vārdus iF Communication Design konkursā, kur gūta uzvara par labāko dizainu. Tālruņa korpusa aizmugure ir no oglekļa šķiedras, savukārt tā vadības kursors veidots Lamborghini emblēmas formā. Ierīcei ir 2,8 collu ekrāns, 3 megapikseļu kamera, GPS, WiFi, HSDPA sakaru iespēja, Windows Mobile 6.1 operētājsistēma un samērā niecīga iebūvētā atmiņa (256 MB). Pagaidām nav ziņas ne par tālruņa pieejamību, ne cenu.
[img]/images/upload/asus_lambo_2.jpg[/img]
[img]/images/upload/asus_lambo_1.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us