Neparastāko dāvanu TOP 3.

Šī gada neparastāko/dīvaināko dāvanu top 3 ir izveidots. Šīs dāvanas jūs visdrīzāk paši nevēlētos saņemt. Bet noteikti ir uz pasaules tādi cilvēki, kam tādas mantiņas tiešām ietu pie sirds. Tādēļ, ja nezināt ko dāvināt draugiem, tad var uzdāvināt kaut ko no šā topa. Protams, tā nebūs drauga mūžam kārotākā manta, taču gan jau pielietojumu tai atradīs un vismaz kopīgi varēsiet pasmieties.

[b]Neparastās austiņas. [/b]Vai jums nekad nav licies, ka visas mazās – ausīs bāžamās austiņas ir pārāk līdzīgas? Un līdz ar to arī pārāk bezpersoniskas? Šīs neparastās austiņas būs risinājums visiem, kam savas austiņas gribās īpašas un neatkārtojamas. Pat, ja jums nav vēlēšanās izcelties ar savām austiņām apkārtējo vidū, tad bērniem šāda dāvana var likties visai jauka un interesanta.
Šīs austiņas varat iegādāties tikai par 21 USD interneta veikalā [url=http://www.geekstuff4u.com/solid-alliance-crazy-earphones.html]GeekStuff4U[/url].

[img]/images/upload/20091223214532.jpg[/img]

[b]Lieldeguna dušas želejas vai šķidro ziepju trauciņš.[/b] Praktiska un visai pievilcīga lietiņa. Tikai dažiem tā var radīt nelielu riebumu. Reklāmas sauklis šim produktam vēsta: „lieliska dāvana draugam…”, es varētu tikai piebilst: „…,ja vien, jums šis draugs ir ļoti apnicis”.
Tikai par 20 USD šo brīnumu varat iegādāties [url=http://www.gadget4all.com/prod_detail.php?prod_id=00991]gadget4all[/url].

[img]/images/upload/20091223214402.jpg[/img]

[b]Hello Kitty komplekts. Ko lai vēl piebilst? [/b]Dāvana noteikti paredzēta kādam Hello Kitty fanam. Pārējiem cilvēkiem tēma jautrībai un pārdomām – cik gan tālu var iet šī zīmētā dzīvnieciņa mīlētāji. Pildspalvas, krūzītes, kladītes, somiņas un apģērbs jau tā šķita pārspīlēts Hello Kitty kults. Vai kādam vēl ir idejas, ko varētu apzīmogot ar kaķīti bez mutes?
Par apmēram 719 USD sevi varat iepriecināt ar Hello Kitty [url=http://www.moneual.co.kr/shopping/goods/goods_view.php%3Fgoodsno%3D8%26category%3D002007&sl=ko&tl=en]šeit[/url].

[img]/images/upload/20091223214339.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us