Nekas nav ideāls. Arī Google ne!

Šovakar ikkatra mājas lapa vai attēls, kas tika meklēts ar Google interneta meklētāja palīdzību, tika klasificēts kā „bīstams”. Pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ ar produktu darbs bija apgrūtināts visā pasaulē.

Kompānijas piedāvātie risinājumi jau otro dienu piedzīvo neveiksmes. Jebkāda materiāla meklēšana laika posmā ap plkst.18 deva rezultātu, ka izvēlētā mājas lapa ir bīstama un var kaitēt datora darbībai ([i]„Brīdinājums – šīs web vietnes apmeklēšana var kaitēt tavam datoram!”[/i]). Šādu paziņojumu Google rādīja ikkatrai lapai – gan Microsoft, gan HP, gan arī paša Google servisiem. Paziņojumu bija iespējams apiet, vien manuāli nokopējot piedāvāto saiti un ievadot to pārlūka adrešu laukā.

[img]/images/upload/20090131232122.jpg[/img]
[img]/images/upload/20090131232129.jpg[/img]
Savukārt vakar portāls TG Daily novēroja problēmas ar Google piedāvāto News Service. Kļūdas paziņojumā tika ieteikts mēģināt vēlreiz pēc 30 sekundēm, kas liecina par serveru pārslodzi. Acīgākie lietotāji novēroja News Service jucekli ar teksta fontiem un izmēru, tādējādi norādot uz problēmām ar CSS datnēm.

[img]/images/upload/20090131232016.jpg[/img]
[url=http://googleblog.blogspot.com/2009/01/this-site-may-harm-your-computer-on.html]Google blog skaidrojums[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us