Nedēļas nogalē – pēdējais radio vadāmo Offroad auto sacensību posms

Aizraujošā radio vadāmo automodeļu bezceļa cīņu sezona tuvojas noslēgumam – vasaras sezonas pēdējais posms ar „AnkravsRC / Motofavorīts Cup 2008” nosaukumu norisināsies jau šajā nedēļas nogalē – 14. septembrī. Līdzīgi kā 5. posms, arī šis tiks aizvadīts interesantajā „CJ Racing” trasē Jelgavas rajonā.

Saskaņā ar EFRA Starpatautisko un LAF Nacionālo sporta kodeksu rīkotās sacensības visticamāk izvērsīsies par īstu medusmaizi kā braucējiem, tā skatītājiem. Kopvērtējuma tabulā ar pāris punktu starpību 1/8 Buggy un Open klasēs augšgalā atrodami divi pretendenti uz uzvaru čempionātā, savukārt 1/6 AWD klasē pirmo triju vietu īpašniekiem punktu skaits ir absolūti identisks. Nedaudz mazāka konkurence skatāma 1/6 RWD klasē, taču arī šeit teorētiski par uzvarētāju kopvērtējumā var kļūt pirmo 4 vietu īpašnieki.

[img]/images/upload/bagijslido.jpg[/img]
Ja ieskatās tiešsaistes reģistrācijā, tad var redzēt, ka dalību apstiprinājuši lielākā daļa elites braucēju – Ahti Jarvet (EST, 1/8 Buggy otrā vieta), Gatis Panavs (1/8 Buggy trešā vieta), Edgars Čipāns (1/8 Buggy ceturtā vieta), Kārlis Dortāns (Open otrā vieta), Rūdolfs Rupainis (1/6 RWD otrā vieta), Mārtiņš Sīlis (1/6 RWD trešā vieta) un citi spēcīgi sportisti. Jāpiezīmē, ka daļa sportistu reģistrēšanos atstājuši uz pēdējo brīdi (uz vietas), tādējādi saglabājot intrigu; tāpat arī daļa no kaimiņvalstu braucējiem ierodas bez reģistrēšanās tiešsaistē, tādēļ precīzu dalībnieku skaitu pateikt nav iespējams līdz pat sacensību startam.

[img]/images/upload/offroadlikums.jpg[/img]
[b]Kā nokļūt?[/b]
Trase izvietota Jelgavas rajona Nākotnes nomalē. Nokļūt tur iespējams vai nu ar sabiedrisko, vai ar privāto transportu. Braucot pa ceļu Jelgava-Dobele, pie Lielsillāču mājām (12 km no Jelgavas robežas) pa kreisi ieslīpi ved ceļš uz Nākotni. Iebraucot ciematā, jāgriežas pirmajā asfaltētajā ielā pa kreisi un pēc apmēram kilometra būs redzama trase (orientieris – daudz automašīnas stāvlaukumā).

[u][b]31.08.2008 dienas kārtība[/b][/u]
8:30-9:30 – brīvais treniņš un dalībnieku reģistrācija
09:45-10:00 – dalībnieku sapulce
[b]10:00-14:30 – kvalifikācijas braucieni[/b]
14:30-15:00 – pusdienas pārtraukums
[b]15:00-16:00 – pusfināli
16:00-19:00 – fināli[/b]
19:20 – uzvarētāju apbalvošana
[i]Atkarībā no dalībnieku skaita, var tikt veiktas nelielas izmaiņas dienas kārtībā![/i]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us