NEC pasūta optiskās ciparierakstes ierīces no Lite-On

Daudziem pazīstamā kompānija [b]Lite-On IT[/b] ir saņēmusi savu 16x DVD optisko ciparierakstu ierīču OEM pasūtīju no nemazāk pazīstamas kompānijas [b]NEC[/b]. Pasūtījumu ir plānots izpildīt jau ar nākošā gada sākumu, kā ziņo IT resurs [url=http://www.digitimes.com]DigiTimes[/url], kaut arī oficiālie pārstāvji atsakās komentēt šo ieceri.
Noruna starp abām kompānijām skars tikai kompaktās DVD ciparierakstes ierīces, kuru apjoms sasniegšot 200 – 300 tūkstošus vienību mēnesī. Tā ka pavisam drīz būs iespēja iegādāties Lite-On DVD ierakstošās ierīces ar NEC zīmolu.
Kompānija NEC šobrīd ieņem otro vietu pēc DVD ierakstošo ierīču ražošanas ar 1,5 miljoniem vienību mēnesī atpaliekot no HLDS (hitachi-LG Data Storage), kas vidēji mēnesī saražo ap 2 miljoniem šo ierīču.
Mani nedaudz izbrīnīja paziņojums, ka Lite-On DVD ierakstošās ierīces, kas tiks pārdotas ar NEC zīmolu būšot tikpat kvalitatīvas – līdz šim uzskatīju Lite-On un NEC kvalitāti par objektīvi grūti salīdzināmu, jo NEC neapšaubāmi izgatavo kvalitatīvi savu produkciju, par ko liecina daudzie testa rezultāti, kuros NEC ir līdzvērtīgs tādiem zīmoliem kā Pionier un Sony, tai pat laikā kamēr Lite-On ir LG, Samsung un Toshiba līmenī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us