Nebaidies iegādāties apavus internetā!

Nesen pārdzīvojām laikus, kad visi apavu veikali gluži vienkārši bija slēgti, un nav nekādu garantiju, ka šī situācija neatkārtosies. Tāpēc sniedzam dažus padomus, kas lieti noderēs,  pērkot apavus internetā. Visizplatītākais arguments pret apavu iegādāšanos tīmeklī ir vienkāršā patiesība, ka nevaram tos uzmērīt. Uzreiz jāsaka, ka tā nav liela bēda  – vajadzētu iepazīties ar veikala politiku preces maiņai. 

Derētu arī iegaumēt dažas vienkāršas lietas, kas krietni atvieglo dzīvi, pērkot, piemēram, sieviešu apavus no pilsetasmode.lv. Pats svarīgākais ir izvēlēties īsto veikalu. Tādēļ, ja esat nonākuši pilsetasmode.lv, uzskatiet, ka jums ir paveicies, jo šis ir labākās e-komercijas paraugs ar 99% gandarītu klientu.

Otrkārt, novērtējiet apavu attēlu kvalitāti. Tā ir vissvarīgākā iepirkšanās daļa, jo labākas bildes sniedz iespēju detalizētāk iepazīties ar preci. Tāpēc vajadzētu izvēlēties interneta veikalus, kuros ir skaidri redzamas vismazākās kurpju šņores un krāsas nianses.

Treškārt, rūpīgi izlasiet apavu aprakstu. Īpašu uzmanību pievērsiet tam, no kā tie izgatavoti. Materiālu kvalitāte ir ļoti svarīga, izvēloties kurpes, sandales un zābakus internetā.

Labākie sieviešu apavi ir pieejami pilsetasmode.lv

Nākamais: novērtējiet attēlā redzamo krāsu un salīdziniet to ar aprakstā minēto. Tas jums palīdzēs labāk saprast, kā pirkums izskatīsies, to velkot kājās.

Tātad, esam jau noskaidrojuši, ka svarīgi ir:

  • Izvēlēties īsto veikalu
  • Novērtēt apavu kvalitāti
  • Rūpīgi izlasīt apavu aprakstu

Ļoti nopietns pasākums ir pareizā izmēra izvēle. Lai gan pasaules firmu ražoto apavu izmēri atšķiras, centimetrs ir un paliek centimetrs. Tādēļ ir super svarīgi noskaidrot savas pēdas garumu. Vislabāk to darīt vakarā, kad kājas ir  piekusušas un mazliet lielākas. Vajadzētu uzlikt pēdu uz papīra lapas un precīzi izmērīt attālumu no īkšķa vai garākā pirksta gala līdz papēža malai. Un izdarīt to pašu ar otru kāju, jo visiem cilvēkiem viena pēda ir mazliet lielāka par otru. Tad atliek tikai salīdzināt pēdas izmēru ar apavu aprakstā minēto iekšzoles garumu un lieta darīta.

Nākamais solis ir: saprast, vai jūsu pēdas ir šauras, platākas, platas. Šīs nianses krietni vien atvieglo iepirkšanos pilsetasmode.lv.

Bez tam, jums  noteikti vajadzētu detalizēti izstudēt veikala, tai skaitā, arī pilsetasmode.lv, preču maiņas un atpakaļ nodošanas noteikumus, lai varētu netraucēti aizsūtīt atpakaļ apavus, kas kaut kādu iemeslu dēļ izrādījušies netīkami.

Vēl var konsekventi iegādāties vienas un tās pašas kurpes. Šis princips  gan vairāk gan attiecināms uz klasiskajiem apaviem, kurus esat gatava nēsāt vairākus gadus. Šādā gadījumā, pērkot vienas un tās pašas firmas viena un tā paša izmēra apavus, jūs noteikti izdarīsiet pareizo izvēli.

Jā, vēl kas. Uzlaikot un minimāli iestaigāt internetā pirktos apavus noteikti vajadzētu mājas apstākļos. Sperot dažus desmitus soļu pa tepiķi vai grīdu, apaviem nekāds kaitējums netiks nodarīts, un tos viegli un vienkārši varēsiet nodot atpakaļ.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

One Response

  1. Ļoti labi padomi! Mēnesi atpakaļ pasūtīju savam bērnam apavus, izmērīju kājas izmēru centimetros un salīdzināju to ar mājas lapā ievietoto, tad pasūtīju apavus. Kad pasūtījums tika piegādāts un apavi tika uzmērīti, secināju, ka apavi bērnam neder, jo ir par šauru, tas ir, bērnam ir platāka pēda. Bērns, mērot apavus, protams, bija paspējis noplēst pievienotās šiltes tādā veidā, ka atpakaļ tās vairs nevarēja pielikt, tāpēc sūtījumu atgriezt vairs nevarēju. Ar šo komentāru gribēju pievērst uzmanību uz to, ka, izvēloties apavus, noteikti ir jāņem vērā arī pēdas platums, kā arī jāpiekodina, ka šiltes nevajadzētu aiztikt! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us