Neatkarīgie eksperti nosauc Kaspersky Internet Security 2013 par nozares līderi

Kaspersky Lab informē, ka risinājums mājas lietotājiem Kaspersky Internet Security 2013 ir ieguvis pirmo vietu testēšanā Home Anti-Virus Protection April–June 2013, ko veica neatkarīgā ekspertu organizācija Dennis Technology Labs.

Kaspersky Lab risinājuma efektivitāte bija 97% jeb 388 punkti no 400 iespējamiem, kas bija labākais testa rezultāts. Šajā pārbaudījumā izstrādājums Kaspersky Internet Security 2013 ieguva pirmo vietu un saņēma apbalvojumu AAA — augstāko Dennis Technology Labs klasifikācijā.

Aizsardzības risinājumu efektivitāte tika noteikta pēc to spējas reāllaikā reaģēt uz draudiem, kā arī atklāt un neitralizēt draudus sistēmas antivīrusu skenēšanas procesā. Turklāt tika ņemts vērā viltus trauksmju skaits. Šajā testā Kaspersky Internet Security 2013 palaida garām tikai vienu apdraudējumu (pārējo pārbaudījuma dalībnieku vidējais rezultāts bija 5,7 apdraudējumi) un pieļāva vienu viltus trauksmi (vidējais rezultāts bija 3,5 viltus trauksmes).

Visi risinājumi tika pārbaudīti ar samērā nelielu 100 apdraudējumu izlasi. Dennis Technology Labs speciālisti bija atlasījuši visaktuālākos ļaunprogrammatūru paraugus, tas ir, tos, ko krāpnieki izmantoja īstos kaitīgo programmu uzbrukumos testēšanas periodā.

«Ar Dennis Technology Labs apbalvojumu tiek atzīta svarīgas mūsu izstrādājuma funkcijas augstā kvalitāte — tā ir spēja tikt galā ne vien ar tūkstošiem zināmo apdraudējumu, bet arī ar jaunām, vēl nepazīstamām kaitīgajām programmām. Testa rezultāti parāda, cik labi ir izstrādājumi reālos apstākļos, un šeit mums ir ar ko lepoties,» apbalvojuma saņemšanu komentēja Kaspersky Lab pētniecības un izstrādes direktora vietnieks Ņikita Švecovs.

Šī ir jau otrā pēc kārtas Kaspersky Internet Security 2013 uzvara Dennis Technology Labs pārbaudījumos. 2013. gada maijā ekspertu organizācija piešķīra Kaspersky Lab izstrādājumam apbalvojumu AAA pēc līdzīga testa gada pirmajā ceturksnī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us