National Geographic piedāvā visus sava žurnāla numurus cietajā diskā

Visi zina populāro žurnālu National Geographic, kurā apskatīta mums apkārt esošā pasaule. Žurnāls iznāk jau kopš 1888.gada un tagad pilnīgi visi tā numuri tiek piedāvāti 160GB cietajā diskā. Žurnālu reizēm var uztvert kā enciklopēdijas sastāvdaļu, un tagad to tiešām arī tā varēs izmantot – cietajā diskā varēsiet ātri atrast nepieciešamo informāciju, attēlus vai kartes.

Cietajā diskā atradīsiet ieskenētas visas žurnāla lappuses, tajā skaitā arī reklāmas. Taču šajā gadījumā tas pat varētu neizraisīt dusmas – nenoliegsiet, ka būtu interesanti paskatīties, kā reklāmas mainījušās 120 gadu laikā. Ieskenētie attēli aizņem 60GB no cietā diska – pārējo varat piepildīt ar sev nepieciešamo informāciju. Šāda kolekcija jau ir bijusi pieejama DVD diskos, taču cietajā diskā informāciju apskatīt varētu būt daudz ērtāk.

[img]http://datuve/images/upload/20091231103108.jpg[/img]
Lietotājs var izmantot [i]Geobrowse[/i] – vizuālu meklēšanas rīku, kas ļauj atrast rakstus, attēlus un kartes par izvēlēto vietu. Tāpat tiek dota iespēja spēlē pārbaudīt savas zināšanas par vidi, ģeogrāfiju, vēsturi un citām ar žurnālu saistītām lietām. Kopā ar HDD pircējs saņems DVD ar padomiem, kā uzņemt labākas fotogrāfijas, ekskluzīvu video par to, kā to žurnāls, un intervijām ar žurnāla fotogrāfiem.

Cieto disku var iegādāties [url= http://shop.nationalgeographic.com/ngs/browse/productDetail.jsp?productId=1076014 ]šeit[/url]. Diemžēl tas pieejams tikai ASV un Kanādas iedzīvotājiem.

[url=http://www.wired.com/gadgetlab/2009/12/hard-drive-packs-in-every-national-geographic-issue-ever/]Wired[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us