Nākamnedēļ varētu tikt prezentēts HTC Dream telefons un Google Android programmatūra

Prestižais Wall Street Journal ziņo, ka ilgi gaidītais Google Android telefons HTC Dream ir jau gandrīz pabeigts – telefons un arī jaunā operētājsistēma mobilajām ierīcēm varētu tikt prezentēta nākamnedēļ. Lai arī ziņas nav apstiprinātas, laikraksts ir viens no precīzākajiem neoficiālo ziņu avotiem, kas rada augstu ticamības pakāpi.

Paredzams, ka 23.septembrī Ņujorkā norisināsies T-Mobile un Google preses konference, kurā tiks iepazīstināts ar oktobrī pārdošanā gaidāmo HTC Dream viedtelefonu (saukts arī par G1). Tiek ziņots, ka T-Mobile iesākumā apgrozībā varētu laist apmēram 700 tūkstošus viedtelefonu (iepriekš tika prognozēts apmēram 2 reizes mazāks daudzums). Federālā komunikāciju komisija (FCC) jau pirms kāda laika apstiprinājuši HTC Dream esamību – iespēju ziņā tas būs līdzvērtīgs Apple iPhone un RIM BlackBerry viedtelefoniem.

[img]/images/upload/htcG1.jpg[/img]
Par pašu tālruni joprojām zināms daudz mazāk nekā par operētājsistēmu. Tiek ziņots, ka Google programmu izstrādātāju konferencē Londonā šodien tālrunis parādīts plašākai publikai, taču tā specifikācija netika izpausta. HTC Dream varētu būt apmēram 3 collu ekrāns, integrēts 3G tīkls, bezvadu interneta pieslēgums un globālā pozicionēšanas sistēma, taču tam varētu nebūt kustību sensors, kas maina informācijas attēlojumu.

Cena vai precīzi debijas datumi pagaidām ir neskaidri, taču neapstiprinātas ziņas vēsta, ka telefonu varēs iegādāties ar divu gadu kontraktu par apmēram tādu pašu cenu kā iPhone. Lai arī daudziem šāds plāns nešķiet saistošs, HTC G1 visticamāk būs vienīgais 2008.gadā prezentētais Google Android telefons, tādēļ daudziem gribētājiem nebūs citu variantu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us