Nākamnedēļ notiks diskusija par digitālo plaisu un tās ietekmi, pārejot uz eiro

AS “Swedbank” trešdien, 20.martā, rīko diskusiju “Digitālā plaisa. Cik dziļa tā ir un kā ietekmēs pāreju uz eiro?”.

Tehnoloģiju un elektroniskās vides nozīme pieaug gan iedzīvotāju, gan uzņēmumu ikdienā. Latvija jau tagad lepojas ar ātrāko internetu Eiropā un ceturto ātrāko pasaulē, taču cik pieejami ir e-pakalpojumi iedzīvotājiem un uzņēmējiem un kādas ir iedzīvotāju e-prasmes? Šie jautājumi kļūst arvien aktuālāki saistībā ar Latvijas tuvošanos nospraustajam mērķim – eiro ieviešanai 2014.gadā, jo tieši e-pakalpojumi ir viens no priekšnosacījumiem ērtākai un drošākai pārejai uz eiro, norāda “Swedbank”.

Ekspertu un viedokļu līderu diskusijā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem par e-pakalpojumu attīstību valsts pārvaldē un biznesā, par to, vai un cik dziļa Latvijā ir digitālā plaisa.

Tāpat diskusijā tiks runāts par to, ko iedzīvotāji un uzņēmumi var iegūt no e-valsts, kā e-pakalpojumi var palīdzēt iedzīvotājiem un uzņēmumiem pārejā uz eiro un kā e-pakalpojumu klāsta un pieejamības attīstība ietekmēs cilvēku paradumus.

Diskusijas eksperti būs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Arnis Daugulis, “Swedbank” valdes loceklis Latvijā un Klientu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Ģirts Bērziņš, “Lattelecom” valsts un pašvaldību nozares direktors Jānis Kirilka, “Ernst&Young Baltic” vadības konsultāciju departamenta direktore Renāte Strazdiņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidente Signe Bāliņa.

Ekspertu diskusija notiks plkst.14 “Swedbank” Centrālās ēkas 2.stāva Konferenču zālē Balasta dambī 1a, Rīgā.

Resurss: LETA

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us