Nākammēnes klajā nāks PlayStation Portable 3000

Pēc ilgāka laika Sony izlēmuši atjaunināt PlayStation Portable jeb PSP spēļu konsoli. Kompānija šādu soli izlēmusi spert, lai stātos pretī Nintendo DS konsolei, kas, piemēram Japānā, pārdošanas rādītājos ir trīsreiz augstākā līmenī.

Sony Computer Entertainment Japan (SCEJ) atklājuši, ka Japānas teritorijā jaunais PlayStation Portable 3000 klajā nāks 16. oktobrī, un tā cena būs apmēram 180 ASV dolāri par standarta komplektāciju, kas ir apmēram tik pat, cik PSP pirmā versija 2005. gada martā. Par papildus 40 ASV dolāriem būs iespējams tikt pie „value” pakas, kurā ietverta arī 4 GB atmiņas karte, rokas saitīte, lupatiņa ierīces tīrīšanai un maciņš. Tiek ziņots, ka varēs iegādāties vairākas ekstras, kā piemēram, 50 dolāru vērtu papildu akumulatoru, tādējādi PSP cenu aizstiepjot līdz pat 400 dolāru robežai (par aparatūru un aksesuāriem vien). Gluži kā līdz šim, portatīvā konsole būs pieejama melnā, sudrabotā un baltā krāsā.

[img]/images/upload/PSP3000_1.jpg[/img]
[img]/images/upload/PSP3000_2.jpg[/img]
Jaunajam PSP būs uzlabots ekrāns un iebūvēts mikrofons. Sony pārstāvji ziņo, ka mikrofonu var izmantot Skype saziņas programmā, taču spēļu izstrādātājiem nosūtīts ieteikums šo iespēju izmantot arī izklaides iespējās. Līdz šim viena no lielākajām Sony bēdām bija tieši ekrāns, kas gaišā vidē bija grūti saskatāms; PSP 3000 tiks izmantots displejs ar augstāku kontrasta līmeni, daudzkārt dziļākām krāsām, ātrāku reakcijas laiku. Tā aizsargstikls apstrādāts ar pretspīdēšanas pārklājumu, tādējādi vēl vairāk uzlabojot redzamību saulainā dienā.

[img]/images/upload/PSP3000_0.jpg[/img]

[i]PSP3000 un PSP2000 displeju atšķirība[/i]

Pagaidām nav zināms kad PSP-3000 varētu nonākt arī citos kontinentos.

Jāpiezīmē, ka jūlijā Nintendo DS tika pārdots vairāk nekā 608 tūkstošu vienību apmērā, savukārt PSP pārdošanas rādītāji sasniedza teju 222 tūkstošus vienību.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us