Nākamgad pārdošanā nonāks bezvadu uzlādes ierīces planšetdatoriem

[img] http://1u88jj3r4db2x4txp44yqfj1.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2014/12/freescale.jpg [/img]
Kamēr mēs ceram sagaidīt bezvadu ierīces portatīvā datora uzlādēšanai, tikmēr „Freescale” ir spērusi lielu soli uz priekšu, lai pietuvotos šim mērķim.

Kompānija tikko ir paziņojusi par jaunu bezvadu produktu, kas ir pietiekami jaudīgs, lai spētu uzlādēt planšetdatorus, liela izmēra viedtālruņus, pārnēsājamas medicīniskās ierīces un citas visai lielas iekārtas.

15 vatu sistēma, kas sasniegs tirgu jau nākamā gada sākumā, piedāvā trīsreiz lielāku elektrisko jaudu kā kompānijas iepriekšējais veikums – viedtālruņa bezvadu uzlādes ierīce. Lielāka jauda nodrošina to, ka planšete tiks uzlādēta ātrāk, nekā ar standarta USB porta palīdzību. Piemēram, tipisks planšetdators ar 4000 mAh bateriju prasa aptuveni 8 uzlādes stundas, taču „Freescale” risinājums ļauj šo laiku samazināt par vairākām stundām.

Ierīce ļaus ne vien uzlādēt planšetdatorus un citas ierīces, bet arī, piemērām, ievērojami ātrāk uzlādēt mobilo tālruni.

„Freescale” plāno padarīt bezvadu uzlādes iespēju visuresošu un viegli pieejamu, piedāvājot dažādas iespējas tuvākajai nākotnei, piemēram, ierīču iebūvēšanu lidmašīnas sēdekļos, restorānu galdiņos un viesnīcu istabās.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us